Pociągi pasażerskie ponownie odjadą ze słynnej stacji w Końskich
06 lipca 2021Stacje i przystanki do obsługi pasażerskiej przygotują na trasie ze Skarżyska-Kamiennej do Tomaszowa Mazowieckiego PKP Polskie Linie Kolejowe. Rozpoczęcie prac planowane jest w lipcu. W grudniu, pierwszy raz od 13 lat, pociągi mają odjechać m.in. ze stacji w Końskich. To właśnie tam prezydent Andrzej Duda podpisał w ubiegłym roku nowelizację ustawy o transporcie kolejowym.