Zawiedziony Kosiniak-Kamysz: Nie wierzę, że z bratobójczej wojny wyjdzie na końcu coś dobrego
28 czerwca 2020Ten finał nie daje mi satysfakcji - mówił szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz po ogłoszeniu sondażowych wyników niedzielnych wyborów prezydenckich. Nie wierzę, że z bratobójczej wojny wyjdzie na końcu coś dobrego, ale taka jest decyzja, a ja szanuję decyzję moich rodaków - dodał.