• James Gandolfini, ojciec chrzestny na nasze czasy
  Na ekranie przylgnął do niego wizerunek twardego gangstera. Prywatnie James Gandolfini był ciepłym człowiekiem, pełnym charyzmy i poczucia humoru.
 • Eve Hewson będzie córką Toma Hanksa. Na ekranie oczywiście...
  "Dziennikarze pytają jeszcze o to, jak to jest wyjść z cienia słynnego ojca – nie wiem, co mówić w takich sytuacjach, nigdy nie miałam poczucia, że stoję w cieniu taty, choć z pewnością tak jest, bo to bardzo długi cień" – mówiła w wywiadzie dla "Dziennika" Eve Hewson, córka legendy sceny muzycznej i głosu U2 – Bono. Jej kariera filmowa znów nabrała przyśpieszenia, bo młoda aktorka dostała rolę w najnowszym filmie Stevena Spielberga.
 • James Gandolfini obraca pieniędzmi gangsterów w "The Drop"
  W sieci pojawił się pierwszy zwiastun kryminału "The Drop" (wcześniej znanego pod tytułem "Animal Rescue"), w którym swoją ostatnią kreację stworzył James Gandolfini.
 • James Gandolfini zmarł 19 czerwca 2013 roku w Rzymie
  W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z kryminału "The Drop" (wcześniej znanego pod tytułem "Animal Rescue"), w którym swoją ostatnią kreację stworzył James Gandolfini.
 • Kinowe hity na Święta i Nowy Rok
  Filmowy rok ma się już ku końcowi. Przed nami jednak jeszcze sporo interesujących premier. Wybraliśmy te najciekawsze, które na ekranach kin będzie można oglądać choćby w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.