• Anja Rubik
  Anja Rubik ubolewa nad tym, że świętowanie 100. rocznicy niepodległości Polski zostało zaburzone przez osoby, które manifestowały swoje skrajnie nacjonalistyczne poglądy na ulicach Warszawy.
 • Anja Rubik, Kuba Wojewódzki / fot. Instagram Anji Rubik
  Anja Rubik po wydaniu podręcznika do edukacji seksualnej nie zaprzestała swojej aktywności w temacie uświadamiani młodych ludzi. Modelka podkreśla, że to niezwykle istotna kwestia, która ma wpływ również na życie i zdrowie młodzieży.
 • Joanna Krupa, Anja Rubik
  O tym konflikcie mówiło się w show biznesie od dawna. Anja Rubik i Joanna Krupa nie przepadały za sobą, czego żadna z nich nie ukrywała, nie szczędząc rywalce uszczypliwości w mediach. Teraz ponoć panie postanowiły zakopać wojenny topór.
 • Agata Młynarska, Anja Rubik
  Anja Rubik od pewnego czasu, bardziej niż modelingiem, zajmuje się aktywnością społeczną i próbuje nadrobić zaległości polskiego szkolnictwa w zakresie edukacji seksualnej. Działalność modelki doceniła Agata Młynarska, która zachęca ją, by została politykiem.
 • Anja Rubik, podręcznik "sexedpl"
  Anja Rubik planuje wspomóc nauczycieli, którzy chcą w rzetelny i odpowiedzialny sposób prowadzić zajęcia z edukacji seksualnej dla młodzieży. W tym celu modelka przekaże 1000 bezpłatnych egzemplarzy podręcznika "Sexedpl" do szkół w całej Polsce.
 • Inspirujące STYLIZACJE Anji Rubik
  Anja Rubik to nie tylko polska najbardziej znana supermodelka, ale też kobieta, która swój głos zabiera w wielu bardzo ważnych sprawach dotyczących życia. Została wybrana Kobietą Roku 2018 miesięcznika Glamour za inicjację ruchu #sexedpl , który ma na celu edukację młodzieży w tematach seksualności i świadomości w tym zakresie. Dodatkowo bardzo mocno wspiera ruchy proekologiczne, uświadamiając ludzi jak ratować środowisko wprowadzając nawet drobne zmiany do swojego życia. Anja to idealny przykład osoby, która wykorzystuje siłę swojej popularności w szczytnych celach i kobiety, która w każdych okolicznościach dobrze wygląda. Mimo że jej stylizacje składają się zwykle z ubrań od najlepszych projektantów, nietrudno je skopiować. Zobaczcie, jak to zrobić.
 • Anja Rubik
  W minioną środę w księgarniach pojawiła się książka "#sexedpl rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie". Modelka chce, aby publikacja służyła młodym ludziom (ale nie tylko im) jako podręcznik rzetelnej edukacji seksualnej, której brakuje w szkołach. 1000 egzemplarzy książki zostanie rozesłanych do losowo wybranych szkół, aby poinformować ich grona pedagogiczne o jej istnieniu. Anja liczy się z tym, że część z nich trafi do koszy na śmieci, a część zostanie odesłana do wydawnictwa. ... Nie zniechęca jej to jednak do działań na rzecz edukowania młodzieży - i Polaków w ogóle - w sprawach seksu...
 • Robert Biedroń, Anja Rubik
  Anja Rubik swoją akcją #sexedpl zwraca uwagę na potrzebę edukacji seksualnej wśród polskiej młodzieży. Za to zaangażowanie modelkę podziwia Robert Biedroń.
 • Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska
  Wczorajszy bal to jedno z tych wydarzeń w polskim show-biznesie, w których większość gwiazd nie odmawia udziału. Oto galeria tych, którzy wczoraj świetnie się bawili, dobrze wyglądali i wspierali działalność Fundacji.
 • Anja Rubik
  Uczniowie polskich szkół, zamiast edukacji seksualnej mają przedmiot o nazwie "wychowanie do życia w rodzinie". Modelka Anja Rubik, która zainicjowała akcję #sexed.pl, propagującą otwarte i rzetelne rozmowy z młodzieżą na temat seksu, jest oburzona tym, jakie informacje na ten temat są przekazywane uczniom w szkołach.