• Michelle Obama i Ann Romney
  Patrząc na zdjęcia z debat przedwyborczych Baracka Obamy i Mitta Romneya, można odnieść wrażenie, że walka o zwycięstwo toczy się nie tylko pomiędzy nimi, ale także pomiędzy ich małżonkami, które podczas każdego publicznego wystąpienia prezentują się w stylizacjach nawiązujących do najmodniejszych trendów. Oto, jak obie panie wyglądały wczoraj.
 • Gdy Barack Obama w czasie debaty przedwyborczej dziękował swej żonie Michelle za wspólne lata i składał jej życzenia z okazji rocznicy ślubu, sztab Mitta Romneya musiał już obmyślać odpowiedź na osobiste wyznania prezydenta. Zdecydowano się pokazać to zdjęcie.
 • Państwo Romneyowie i państwo Obamowie w czułych objęciach
  Takie żony to prawdziwy skarb! Piękne, świetnie wyglądające, a w dodatku bezgranicznie oddane partnerowi. Zobaczcie, jak Michelle Obama i Ann Romney prezentowały się na pierwszej przedwyborczej debacie swoich mężów i jak ich wspierały.
 • Ann Romney na konwencji Republikanów
  Jeden z komentatorów telewizyjnych ocenił to przemówienie jako najskuteczniejsze spośród wszystkich wygłoszonych przez żony kandydatów na prezydenta. Inni mówią, że może ono przekonać wielu niezdecydowanych do głosowania na republikanina. Ann Romney w krwistoczerwonej sukience zawojowała konwencję w Tampie. 
 • Ann Romney i Michelle Obama
  Już wkrótce Ann Romney może zająć miejsce Michelle Obamy i zostać nową pierwszą damą Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Teraz obie panie kibicują zawodnikom swojego kraju na igrzyskach olimpijskich w Londynie, co daje możliwość porównania ich stylów. Jak sądzicie, która wygląda lepiej?
 • Robert de Niro
  Robert De Niro przeprosił w środę za żart o nikłych szansach na białą pierwszą damę w Białym Domu po listopadowych wyborach prezydenckich w USA.