• Anna Jurksztowicz
  Nagranie zapowiada album "O miłości, ptakach i złych chłopakach".
 • Piotr Rogucki z towarzyszeniem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, 27 listopada 2016, Katowice
  Gwiazdy wystąpiły z towarzyszeniem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia pod dyrekcją Alexandra Humali w projekcie nazwanym Osiecka Masterclass. Z tekstami Mistrzyni Słowa zmierzyli się m.in. Anna Jurksztowicz, Krystyna Prońko, Piotr Rogucki i Anita Lipnicka. Zobacz zdjęcia z koncertu.
 • Siostry Mancewicz i Sabrina Pilewicz
  W środę w Warszawie odbyła się premiera drugiej odsłony kolekcji „La donna è mobile” Sabriny Pilewicz połączona z prezentacją limitowanej edycji torebek SPxMartini stworzonej we współpracy z Martini i Martini Racing. Pilewicz znana dotąd wyłącznie z architektonicznego podejścia do projektowania stworzyła pierwszą w historii marki kolekcję miękkich toreb. Goście mieli okazję zobaczyć nowe modele torebek Sassari, Chia, Nuoro i Olbia w flagowym odcieniu czerwieni Martini Racing. To pierwsza kooperacja polskiej projektantki z włoskim zespołem racinowym Martini, który w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracował z najznamienitszymi osobistościami z świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. Inspiracją kolekcji była miłość do adrenaliny, prędkości i rywalizacji. Zobaczcie gwiazdy, które oglądały piękne torebki.
 • Królowe polskiej sceny wczoraj i dziś: Krystyna Giżowska
  Na ich piosenkach wychowują się kolejne pokolenia. Bez tych nazwisk trudno sobie wyobrazić historię polskiej muzyki. Oto 10 wspaniałych wokalistek na zdjęciach z początków kariery i współcześnie. Zmieniły się czy może wcale nie?
 • Anna Jurksztowicz przedstawia swoje nowe dzieło
  Anna Jurksztowicz ostatni studyjny album wydała 15 lat temu. Teraz wokalistka jazzowa i piosenkarka, a prywatnie żona Krzesimira Dębskiego, wraca z nowym projektem "Poza czasem. Muzyka duszy". Podczas promocji płyty w warszawskim Empiku wspierał ją tłum przyjaciół i znajomych...
 • Radzimir Dębski chce być ceniony za muzykę, nie tylko za styl
  Jego twórczość doceniła sama Beyonce, a Radzimir Dębski – pseudonim "Jimek" – zdobył nagrodę, o którą ubiegało się około 3 tysiące muzyków z całego świata. W Polsce jednak wciąż jego znakiem rozpoznawczym pozostaje tylko doskonały styl. – Jest to bardzo miłe, ale nie jest najważniejsze w życiu muzyka – mówi.
 • Radzimir Dębski na premierze musicalu "Nie ma Solidarności bez miłości" – 21 stycznia 2012
  Przystojny, dobrze ubrany, stylowy, zdolny, wykształcony. Pod koniec kwietnia media zawrzały: Radzimir Dębski – pseudonim "Jimek" – wygrał konkurs na remiks piosenki "End of Time" ogłoszony przez Beyoncé. Czy to będzie początek pięknej kariery 25-letniego syna Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz...