• Alicia Vikander
  Alicia Vikander w ciągu roku z szerzej nieznanej szwedzkiej aktorki i tancerki zmieniła się w jedną z najjaśniej świecących gwiazd kina, laureatkę Oscara i nową Larę Croft równocześnie.
 • Saoirse Ronan – dziewczyna z tajemnicą
  Już mając trzynaście lat, dowiodła, że ma zadatki na wybitną aktorkę. Ma niezwykłą urodę i potrafi grać postaci skrywające tajemnice. Jak potoczy się kariera Saoirse Ronan?
 • "Django" (premiera: 15 maja)
  Tegoroczny maj okazuje się miesiącem bardzo filmowym. Kinomani mogą wybierać pomiędzy hitami na dużych ekranach (od trzeciego "Irona Mana", przez "Wielkiego Gatsby'ego" po "W ciemność. Star Trek" i "Człowieka ze stali"), a głośnymi premierami na płytach DVD i Blu-ray. Wybraliśmy spośród nich dziesięć najciekawszych.
 • Keira Knightley i James Righton
  Keira Knightley chce, aby jej narzeczony, James Righton, napisał dla niej piosenkę. – Zdecydowanie powinien to zrobić – mówi.
 • Keira Knightley – mężczyźni ją uwielbiają, kobiety nienawidzą
  Rzadko która aktorka potrafi wzbudzać takie emocje, jak Keira Knightley. Mężczyźni są nią zachwyceni i ją uwielbiają, kobiety z zazdrości wręcz nienawidzą. Na pierwsze miejsce tej listy trafiła właśnie gwiazda "Anny Kareniny". – Nienawidzić Keiry to jak menstruacja – wszystkie kobiety ją mają – skomentował złośliwie brytyjski dziennikarz w "London's Sunday Times". Dlaczego tak się dzieje?
 • Keira Knightley jako Anna Karenina
  Zachwycała elegancją w obrazach takich, jak "Księżna", "Duma i uprzedzenie", "Jedwab" czy "Pokuta". Szmaragdową suknię, w której wystąpiła w tym ostatnim obrazie, okrzyknięto najpiękniejszym kostiumem filmowym wszech czasów. Jako Anna Karenina w najnowszej adaptacji powieści Tołstoja wygląda zjawiskowo. Keira Knightley urodziła się, by grać arystokratki czasów minionych.
 • "Anna Karenina"
  Jest w czym wybierać. Do polskich kin wchodzą zarówno wielkie i mocno oczekiwane produkcje ("Anna Karenina", "Atlas chmur", "Gangster"), jak i propozycje niszowe ("Ixjana", "Diaz") oraz głośne i nagradzane dokumenty ("Fuck For Forest", "Comic-Con. Epizod V: Fani kontratakują"). Jest też coś dla małych i większych dzieciaków – druga odsłona przygód sympatycznego reniferka Niko. I wreszcie kolejny straszy film, dla tych co lub się bać ("Sinister")...
 • "Anna Karenina" poza zwyczajnym życiem
  Joe Wright i Tom Stoppard przenoszą na ekran arcydzieło Lwa Tołstoja.
 • Keira Knightley w filmie "Anna Karenina"
  Nowa "Anna Karenina" wykorzystuje pomysł stary jak świat. Życie zamienia w teatr, ludzi w aktorów, a budzące grozę i egzekwowane bez litości konwenanse – w absurdalny, zrytmizowany taniec posłusznych kukiełek. Scena jest wszystkim, to na niej terroryzowane widmem upokorzenia marionetki poddawane są niekończącym się próbom. Ta, która powściągnie emocje, wytrwa i tym samym zachowa twarz, może przez chwilę odetchnąć za kulisami. Kara czeka te, które nie potrafią – lub nie chcą – właściwie się zakamuflować.
 • Keira Knightle biust pokazuje bardzo chętnie
  Keira Knightley z chęcią obnaża biust przed kamerą. Angielka uważa, że jej skromne piersi na nikim nie robią wrażenia.