• Gwiazdy w sesji zdjęciowej "Biżuteria dla WOŚP"
  Grupa „Biżuteryjki dla WOŚP” ponownie stworzyła unikatowe m.in.: naszyjniki, bransoletki, torebki. Akcję wsparły polskie gwiazdy, które charytatywnie wzięły udział w sesji zdjęciowej promującej aukcje.
 • Anna Szarek
  Wśród tych, którzy obejrzą kreację Anny Szarek, na pewno znajdą się tacy, którzy powiedzą, że zakładając tę sukienkę, aktorka chciała odwrócić uwagę od skandalu, którego stała się bohaterką. Naszym zdaniem niewiele to jednak dało, bo teraz do jej "zasług" dołączy jeszcze ta: pokazanie się w ubraniu, które więcej odsłaniało, niż zasłaniało. Czy to na pewno dobry sposób na zaistnienie w show-biznesie?
 • "Last Minute" – najgłośniejsza produkcja ostatnich miesięcy?
  O filmie "Last Minute" było głośno już jakiś czas temu – to w tej produkcji rolę – podobno dzięki protekcji Ludwika Sobolewskiego, wówczas prezesa Giełdy Papierów Wartościowych – dostała Anna Szarek.
 • Anna Szarek na 37. Gdynia Film Festival
  Anna Szarek to w ostatnim czasie jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Po wydarzeniach związanych z odwołaniem jej życiowego partnera Ludwika Sobolewskiego ze stanowiska prezesa Giełdy Papierów Wartościowych, niecierpliwie oczekiwana jest premiera najnowszego filmu z udziałem byłej modelki. Komedia Patryka Vegi "Last Minute" już w piątek wejdzie do polskich kin.
 • Anna Szarek, partnerka prezesa GPW, była nikomu nieznaną, początkującą aktorką z ambicjami na sukces. Po aferze o lobbing, usłyszała o niej cała Polska. Jak sama zapewnia jednak, karierę aktorki zamierzała zacząć bardziej dyskretnie.
 • Centralne Biuro Antykorupcyjne najpewniej nie zajmie się sprawą rzekomego wykorzystywania funkcji przez zawieszonego prezesa Giełdy Papierów Wartościowych Ludwika Sobolewskiego - podaje RMF FM.
 • Zawieszony kilka dni temu w obowiązkach prezesa GPW Ludwik Sobolewski przekonuje, że giełda nie uczestniczyła w finansowym wsparciu opisywanego w mediach projektu filmowego, w którym grać miała jego życiowa partnerka. On sam - jak twierdzi - nie naruszył etyki zawodowej.