• Anna Wintour
  Taki widok to prawdziwa rzadkość...
 • Rihanna, Kim Kardashian i Zoe Kravitz
  Jedna z największych imprez amerykańskiego show-biznesu - gala MET - odbyła się dziś w nocy w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Gwiazdy jak zwykle tłumnie przybyły, by wesprzeć słynny Instytut Kostiumów, a przy okazji zaprezentować się w bajecznych stylizacjach. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało " Niebiańskie ciała: moda i katolicka wyobraźnia". Trzeba przyznać, że znane panie zinterpretowały jej bardzo kreatywnie. Strój Rihanny nawiązywał np. do szat papieża. Katy Perry postawiła na gigantyczne skrzydła, a na wielu głowach pojawiły się aureole. Nie zabrakło też nagości. W tej kwestii tradycyjnie można było liczyć na Kim Kardashian, która tak ekstremalnie wyeksponowała biust, że niemal było widać jej sutki. Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej?
 • Rihanna, Kim Kardashian i Bella Hadid
  Wczorajszego wieczoru słynne schody Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku zamieniły się w prawdziwy wybieg dla gwiazd. Jak co roku goście mocno eksperymentowali ze strojami - tym bardziej, że podczas imprezy zainaugurowano wystawę poświęconą japońskiej projektantce, która znana jest z awangardowego podejścia do mody. Zobaczcie, kto jak wyglądał.
 • Diane von Furstenberg
  Amerykańska projektantka Diane von Furstenberg została okrzyknięta przez magazyn "Forbes" najbardziej wpływową kobietą mody. Diane znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych kobiet na świecie, a dzięki swoim dokonaniom wyprzedziła samą Annę Wintour.
 • Mary-Kate i Ashley Olsen
  Zaczynały na planie reklamówek i serialu, teraz stają się potentatami mody. Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen zostały uhonorowane prestiżowymi nagrodami CFDA, zwanymi także „modowymi Oscarami”. Wśród nagrodzonych znaleźli się również Johnny Depp i Rei Kawakubo.
 • Anna Wintour z modelką
  Czy to będzie rewolucja w świecie mody? Magazyn „Vogue”, najważniejsze medium w modowym światku, wprowadził zakaz umieszczania wizerunków odstających od wyglądu „prawdziwych” kobiet. Z kart biblii mody znikną anorektyczki i dziewczęta poniżej 16 roku życia.
 • Oto ikony mody wszech czasów
  Najwięksi projektanci, najwięksi fotografowie i styliści, największe ikony stylu i modelki. Magazyn „Time” wybrał ikony mody wszech czasów. Jest Coco Chanel, Grace Kelly, Twiggy, jest niepokorny John Galliano… Kilka nazwisk jednak zaskakuje. Kto się znalazł, a kogo zabrakło w rankingu? Przeczytajcie.
 • Barack Obama.
  Choć Barack Obama nie cieszy się już taką popularnością jak przed poprzednimi wyborami - dla wielu wciąż jest w modzie. Wśród najwierniejszych fanów ma Annę Wintour, zaś amerykańscy projektanci wspierają prezydenta nie tylko finansowo, ale także designersko.
 • Anna Wintour - szefowa amerykańskiej wersji magazynu "Vogue".
  Podczas Fashion Night Out w Tokio w Japonii odbędzie się pierwszy, jak dotąd, szczyt redaktorów naczelnych pisma Vogue. 5 listopada obradować na nim będą szefowe najważniejszych, światowych edycji tego magazynu.
 • Zawsze stylowa Anna Wintour.
  - Anna Wintour jest straszna - powiedział projektant Jean Paul Gaultier. Kreator mody przyznał, że jest miłośnikiem filmów o modowych osobowościach, ale to, co zobaczył w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" jest tylko namiastką prawdziwego oblicza Wintour.