• Michał Wiśniewski
  Koniec świata! Na weselu u Michała Wiśniewskiego będą się bawić jego trzy byłe żony! Podobno obecna narzeczona nie jest zadowolona z pomysłu gwiazdora.
 • Gwiazdy, którym ukochany pomógł zaistnieć w show-biznesie.
  Nie zaprzeczamy, że kobiety, o których mowa w tym materiale, były (lub nadal są) zakochane w swoich sławnych partnerach i absolutnie nie odmawiamy tym parom prawa do prawdziwych uczuć. Patrząc jednak na koleje losów przynajmniej niektórych z nich, trudno nie zauważyć, że miłość, która ich połączyła, przeminęła, ale za to kariera pięknych pań przybrała nieoczekiwane rozmiary! Cóż, nie da się ukryć, że partnerzy tych kobiet byli dla nich trampoliną do osiągnięcia wyżyn w show-biznesowym światku - w różnym tego słowa znaczeniu. Oto polskie gwiazdy, które w mniejszym lub większym stopniu są rozpoznawalne dzięki swoim obecnym i byłym mężom.
 • Michał z mamą przed warszawskim sądem
  To już trzeci rozwód w życiu Michała Wiśniewskiego. 7 czerwca rano spotkał się ze swoją żoną Anią w warszawskim sądzie na rozprawie. Świadkiem była mama wokalisty, Grażyna. Na zdjęciach widać, że wszyscy troje są przygnębieni i raczej im nie do śmiechu. Ania i Michał mają dwie córki, Etienette i Vivienne.
 • Anna Wiśniewska
  Nie wszyscy wiedzą, że Anna Wiśniewska oprócz śpiewania realizuje się również na polu naukowym. Piosenkarka pisze właśnie pracę doktorską z politologii.
 • Metamorfozy Anny Wiśniewskiej: w poszukiwaniu własnego stylu
  Epoka, gdy, wraz z partnerem z zespołu i prywatnego życia, świeciła płomiennie czerwoną fryzurą, odeszła w niepamięć. Anna Wiśniewska najpierw odeszła z Ich Troje, później od Michała Wiśniewskiego. Przestała być żoną swojego męża, zaczęła szukać prawdziwej siebie - nie tylko w kontekście życia zawodowego, lecz również  garderoby. Piosenkarka wciąż eksperymentuje i szuka własnego stylu. Z jakimi efektami? Zobacz metamorfozy Anny Wiśniewskiej!
 • Modowe wpadki i hity minionego tygodnia
  Miniony tydzień obfitował w imprezy, na których gwiazdy usiłowały zabłysnąć kreacjami. Na czerwonych dywanach zaroiło się od dzieł znanych projektantów, nie zabrakło nie zawsze udanych eksperymentów ze stylem i najświeższymi trendami. Kto zachwycił, a kto poległ? Zobacz!
 • Modowe wpadki i hity minionego tygodnia
  Miniony tydzień obfitował w imprezy, na których gwiazdy usiłowały zabłysnąć kreacjami. Na czerwonych dywanach zaroiło się od dzieł znanych projektantów, nie zabrakło nie zawsze udanych eksperymentów ze stylem i najświeższymi trendami. Kto zachwycił, a kto poległ? Zobacz!
 • Ania Wiśniewska
  Anna Wiśniewska odeszła niedawno od perkusisty Michała Żeńcy, do którego - jak głosi plotka - odeszła od męża, Michała Wiśniewskiego. Dlaczego?
 • Polskie gwiazdy w charytatywnym kalendarzu
  12 pięknych kobiet, 12 stylizacji i 12 miesięcy. Nowy Rok przywitajmy z niezwykłym kalendarzem charytatywnym Fundacji Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów. W roli modelek wystąpiły sławne piękności: Anna Dereszowska, Edyta Herbuś, Weronika Książkiewicz, Anna Czartoryska, Joanna Jabłczyńska, Ania Wiśniewska, Katarzyna Glinka, Anna Popek, Olga Borys, Aneta Zając, Iwona Guzowska i Anna Zejdler-Ibisz. Gwiazdy pozowały w eleganckiej scenerii Pałacu w Wilanowie, ubrane w kreacje autorstwa Ewy i Piotra Krajewskich. Kalendarz można zdobyć wpłacając cegiełkę na konto Fundacji. Dochód zostanie przeznaczony na walkę z rakiem piersi. Zobacz gwiazdy w ekskluzywnych sesjach!
 • Michał Wiśniewski
  Szykujący się do rozwodu Michał i Anna Wiśniewscy długo nie mogli dojść do porozumienia, z kim ich dzieci mają spędzić święta. Jak się jednak okazało, para wciąż potrafi się dogadać.