• Wojujące sufrażystki Anne-Marie Duff i Carey Mulligan
  Do sieci trafił nowy zwiastun dramatu "Suffragette" z Carey Mulligan w roli głównej.
 • James McAvoy z żoną Anne-Marie Duff
  W "Brudzie" według powieści Irvine'a Welsha zagrał szkockiego policjanta, który pije i ćpa, zaspokaja sadomasochistyczne żądze, a dla awansu gotów jest posunąć się do każdej podłości. Ale James McAvoy wyjątkowo brudnym gliną był tylko przez chwilę. W najnowszej produkcji, "The Disappearance of Eleanor Rigby" wrócił do dotychczasowego emploi – poczciwego i sympatycznego chłopaka, którego polubiliśmy dzięki "Pokucie" i "Zakochanej Jane".
 • "Sanctuary" – Anne-Marie Duff i Jan Frycz
  – Sanctuary oznacza bezpieczne miejsce, którego każdy w życiu szukam – mówi reżyserka Norah McGettigan o swoim filmie, który właśnie wszedł do polskich kin.
 • Jan Frycz i Anne-Marie Duff w "Sanctuary"
  "Sanctuary" to pełnometrażowy debiut Norah McGettigan, irlandzkiej reżyserki pracującej w Polsce (ma na koncie m.in. krótkometrażowy "Jak to jest być moją matką", zrealizowany w ramach programu "30 minut"). Pięknie sfotografowany, nieźle zagrany – miło znów zobaczyć Jana Frycza w poważnej roli, nierozmieniającego swojego talentu na drobne w rozmaitych "Wyjazdach integracyjnych" – ale jednak banalny.
 • Jan Frycz i Anne-Marie Duff w filmie "Sanctuary"
  On traci żonę, a dom zmienia sanktuarium wypełnione wspomnieniami. Pewnego dnia poznaje ją – radosną Irlandkę, która może odmienić jego życie. Może... 26 października na ekrany kin wejdzie intymny dramat Norah McGettigan – "Sanctuary", w której główne role zagrali Jan Frycz, Anne-Marie Duff oraz Agnieszka Żulewska.