• Antoni Macierewicz
  Nie dostałem zaproszenia do Moskwy od szefowej MAK Tatiany Anodiny" - powiedział reporterowi RMF FM minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Wcześniej jego podwładny, wiceszef podkomisji smoleńskiej informował, że zaproszenie było, a zespół chce z niego skorzystać.
 • Tatiana Anodina
  Czy Rosja opuści MAK, czyli owiany w Polsce złą sławą Międzypaństwowy Komitet Lotniczy? Taki scenariusz jest możliwy po tym, jak nad głową jego szefowej Tatiany Anodiny zawisło widmo tłumaczenia się przed wymiarem sprawiedliwości ze swej działalności.
 • Kabina pilotów tupolewa
  Antoni Macierewicz uważa, że polscy śledczy mają dowody na obecność materiałów wybuchowych we wraku tupolewa. Dlaczego więc ich nie analizują? Albo z nieudolności, albo coś ukrywają...
 • Wrak tupolewa w Smoleńsku
  Mecenas Stefan Hambura chce, by Prokurator Generalny wystąpił o lustrację Rosjan związanych z katastrofą smoleńską. To odpowiedź na rosyjskie wnioski dotyczące polskich pilotów.
 • Wrak prezydenckiego samolotu w Smoleńsku
  Jeden z odcinków kanadyjskiego serialu dokumentalnego "Mayday", emitowanego w Polsce m.in. w Discovery Channel i National Geographic Channel pod tytułem "Katastrofy w przestworzach" i "Podniebny terror", poświęcony będzie katastrofie w Smoleńsku. Wygląda na to, że twórcy scenariusza wzięli pod uwagę wyłącznie raport MAK-u - pisze "Gazeta Polska codziennie".
 • Anodina powinna sprostować raport? Ekspert ocenia nowe dowody
  Szefowa MAK Tatiana Anodina powinna sprostować swój raport na temat katastrofy smoleńskiej - stwierdził w Radiu ZET ekspert prawa międzynarodowego, prof. Marek Żylicz. Tymczasem MAK, po tajemniczych ruchach na stronie internetowej, odmawia komentarza do zmienionych wersji stenogramów.
 • Tatiana Anodina
  Tatiana Anodina przekształciła Międzypaństwowy Komitet Lotniczy w imperium, którym niepodzielnie rządzi. Na jej terenie obowiązują tylko te przepisy, które sama uznaje.