• Agnieszka Gozdyra, list od widza
  Agnieszka Gozdyra podzieliła się na Twitterze korespondencją, jaką otrzymała od jednego z widzów swoich programów. Anonimowy nadawca w mało elegancki sposób wyraził, co sądzi o dziennikarce.
 • Dokumenty w biurze
  "Skargi i donosy w zasobie Archiwum Państwowego w Kaliszu" - wystawę online można obejrzeć na stronie internetowej instytucji. Najstarsza skarga z 1825 r. dotyczy nauczyciela, który bił uczniów. Najnowszą - z 2005 r. - napisał więzień, który na śniadanie zamiast szynki dostał kiełbasę.
 • Marek B.
  Na światło dzienne wychodzą nowe fakty w sprawie Marka B., zatrzymanego przez policję we wtorkowy wieczór. Dlaczego funkcjonariusze wpadli na pomysł, by przeszukać samochód aktorka, w którym jak się okazało znajdowało się 8 g marihuany?
 • Premier Donald Tusk
  Z anonimów jakie docierają do szefa rządu wynika, że nadawcą jest ktoś ze środowiska pseudokibiców - podaje RMF FM. Autor pogróżek zapowiada zamach w odwecie za uwięzienie lidera kiboli warszawskiej Legii Piotra S., pseudonim Staruch.
 • Ktoś groził Tomaszowi Kaczmarkowi. Poseł PiS, znany jako agent Tomek, podejrzewa, że anonim przysłała osoba związana ze Służbą Kontrwywiadu Wojskowego. Gdy jednak sejmowy Konwent Seniorów zaproponował mu wystąpienie o ochronę, odmówił - podaje "Rzeczpospolita".
 • Kasia Skrzynecka
  Katarzyna Skrzynecka gra w teatrze, śpiewa, prowadzi "Taniec z gwiazdami", ale jest kojarzona - zwłaszcza przez internautów - z pewną reklamą pasztetu sprzed lat. Ta przygoda ciągnie się za nią i nie daje spokoju. Przeczytajcie, co się ostatnio popularnej Skrzynce przytrafiło.