• "Misconduct" w pierwszym zwiastunie
  Do sieci trafił zwiastun filmu "Misconduct" z Anthonym Hopkinsem i Alem Pacino.
 • Seryjny zabójca Colin Farrell
  W sieci pojawił się zwiastun thrillera "Solace" z Anthonym Hopkinsem i Colinem Farrellem w rolach głównych.
 • Chris Hemsworth w filmie "Thor: Mroczny świat"
  "Thor: Mroczny świat" to widowisko chwilami oszałamiające, ale teraz nie da się inaczej: komiksowe blockbustery muszą być szybsze, głośniejsze, bardziej efektowne. Już pierwszym scenom filmu Alana Taylora bliżej do spektakularnego widowiska batalistycznego skrojonego według wzorca ustanowionego przez "Władcę Pierścieni" Petera Jacksona niż do poprzednich blockbusterów, które zeszły z taśmy produkcyjnej fabryki Marvela. Ba, nawet zdolny poruszać się między wymiarami statek kosmiczny mrocznych elfów przypomina zmechanizowane oko Saurona, łypiące łakomie na londyńską dzielnicę Greenwich, którą lada chwila ma pochłonąć.
 • "Thor: Mroczny świat" – nowa wieża ze starych cegieł
  "Thor: Mroczny świat" to widowisko chwilami oszałamiające, ale teraz nie da się inaczej: komiksowe blockbustery muszą być szybsze, głośniejsze, bardziej efektowne.
 • Anthony Hopkins zagra magnata branży browarniczej
  Anthony Hopkins, Sam Worthington, Ryan Kwanten i Jim Sturgess zagrają w thrillerze akcji "Kidnapping Freddy Heineken".
 • W telewizyjnych programach na żywo, dziennikarzom często zdarzają się wpadki, demaskujące ich niewiedzę w danej dziedzinie. Ostatnio taką gafę zaliczył Jarosław Kuźniar.
 • "Thor: Mroczny świat" w kinach od 8 listopada
  Cykl "Thor" doczeka się jeszcze jednego sequela. Tak przynajmniej twierdzi Natalie Portman, która w kinowej serii wciela się w postać Jane Foster.
 • Anthony Hopkins jako Hitchcock
  Alfred Hitchcock – mistrz suspensu i thrillera psychologicznego, twórca 50 filmów, jeden z najlepszych reżyserów wszech czasów – stał się bohaterem obrazu Sachy Gervasiego. Autora "Psychozy" zagrał w nim Anthony Hopkins , a jego żonę – Helen Mirren . " Hitchcocka" można już oglądać w polskich kinach. Oto, co piszą o nim krytycy...
 • Anthony Hopkins
  Niebawem polska premiera "Hitchcocka" z Anthonym Hopkinsem w roli głównej. W tym filmie brytyjski aktor kolejny raz daje dowód swojego kunsztu. Co ciekawe, sam Hopkins nie traktuje aktorstwa śmiertelnie poważnie. Większą przyjemność daje mu malowanie i komponowanie.
 • Helen Mirren na premierze "Hitchcocka"
  Helen Mirren ma nadzieję, że film "Hitchcock" będzie triumfował podczas zbliżającej się gali wręczenia Oscarów.