• Kołobrzeg
  Ponad 50 osób oszukali dwaj oszuści z Czarnkowa (Wielkopolska), którzy oferowali fikcyjny wynajem apartamentów w Kołobrzegu. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na ok. 24 tys. zł. Oszustom grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności; do sądu skierowano akt oskarżenia.
 • Luksusowy apartament
  W pierwszym kwartale 2019 roku sprzedano w Warszawie 69 lokali w cenie przekraczającej 20 tysięcy złotych za metr kwadratowy. To o jedną piątą więcej niż w analogicznym okresie 2018 roku. O 3 procent wzrosły ceny nieruchomości premium. Wartość rynku luksusowych lokali w stolicy zwiększyła się w całym 2018 roku o 8 procent. W najnowszym zestawieniu High Level Sales & Marketing publikuje także ranking 10 najdroższych warszawskich nieruchomości.
 • Siedziba bułgarskiego parlamentu
  Skandal z tanimi apartamentami kupowanymi przez bułgarską elitę polityczną zatacza coraz szersze kręgi. W czwartek prokuratura wszczęła dochodzenia, a zamieszany w aferę szef komisji antykorupcyjnej Płamen Georgiew poszedł na urlop.
 • Hotel
  W rodzimej branży turystycznej spory ruch. Właściciele obiektów wypoczynkowych konsumują sukcesy ostatniego roku – kupują nowe apartamenty, rozbudowują pensjonaty, zwykłe pokoje zmieniają w spa i sondują klientów, żeby dowiedzieć się, o co jeszcze poszerzyć ofertę – wynika z raportu portalu Noclegi.pl.
 • Sypialnia
  Osiem milionów użytkowników i 45 tysięcy obiektów noclegowych - Spanie.pl, Nocleg.pl i Noclegi.pl od dziś są jedną platformą rezerwacyjną pod nazwą Noclegi.pl. Za konsolidacją stoi Szallas.hu, działający na polskim rynku regionalny lider branży.
 • Apartament u Małysza
  Dawniej był oazą spokoju, teraz nowoczesnym apartamentem do wynajęcia. Adam Małysz zaczął wynajmować swój dom w Wiśle.
 • Eclipse
  Właścicielem najdroższego na świecie jachtu jest rosyjski magnat naftowy, Roman Abramowicz. Pływający pałac miliardera nosi nazwę „Eclipse”, a jego wartość szacuje się (w zależności od źródła) na 450 mln do 1,2 mld dolarów!
 • Luksusowy apartament
  Kuchnia wysadzana perłami, basen z sufitem inkrustowanych złotem czy wodospad w mieszkaniu – to tylko przykłady tego, co można znaleźć w najdroższych apartamentach na świecie. Ale są to także lądowiska dla helikopterów czy np. największa kolekcja francuskich win. Część z luksusowych posiadłości jest teraz do wzięcia; jak np. Sotheby's International Realty w Tokio; za bagatela 22 mln dolarów. Za co jeszcze grube ryby gotowe są płacić miliony?
 • Najdroższy apartament na świecie
  To prawdziwa gratka. Do dyspozycji 3,3 tys. mkw. i basen na dachu sięgający krawędzi budynku. Do tego bezpłatna myjnia, sprzątaczka i prywatny szofer. Ale zapierająca dech w piersiach jest także cena  - bagatela - 1,3 mld zł. Jak wygląda Sky Penthouse, najdroższy metraż globu?
 • Jay Z
  Ile kosztuje luksusowa posesja o powierzchni 10 boisk do piłki nożnej? Jak mieszka się w domu posiadającym kilkadziesiąt łazienek? Oto pytania, z którymi mierzą się amerykańskie gwiazdy. Zobacz 10 niezwykłych rezydencji celebrytów!