• Koniec świata
  Czy jeszcze w tym tygodniu będzie koniec świata? Jeżeli wierzyć informacjom publikowanym w internecie, jeszcze we wrześniu w Ziemię ma uderzyć potężna asteroida. To ma wywołać katastrofalne skutki dla naszego globu i w efekcie doprowadzić do zniszczenia kuli ziemskiej. Asteroida miałaby doprowadzić do katastrofy do 28 września.
 • Nagły wybuch na Słońcu, zderzenie z planetoidą, zaburzenie biegunów magnetycznych, wirus albo inwazja zombi – scenariuszy końca świata nie brakuje. Ludzkość straszyła się apokalipsą od wieków. Teraz wreszcie nauczyła się na niej porządnie zarabiać.
 • Koniec świata - zdjęcie ilustracyjne
  Nagły wybuch na Słońcu, zderzenie z planetoidą, zaburzenie biegunów magnetycznych, wirus albo inwazja zombi – scenariuszy końca świata nie brakuje. Ludzkość straszyła się apokalipsą od wieków. Teraz wreszcie nauczyła się na niej porządnie zarabiać.
 • To miał być ostatni dzień w dziejach, postanowiliśmy więc pożegnać się ze światem z przytupem. Z końca świata nic nie wyszło, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. Tak nam minął ten dzień!
 • 501 dolarów za każdego postawionego dolara - jeśli 21 grudnia 2012 roku świat się skończy, tyle serwis bukmacherski sportsbet.com.au wypłaci wszystkim, którzy obstawili taki właśnie scenariusz. Wypłaci, jak zaznacza, o ile to będzie możliwe. Ale przyjmowane są również zakłady dotyczące tego, jak apokalipsa ma wyglądać.
 • Przed 21 grudnia, kiedy kończy się liczący pięć tysięcy lat cykl w kalendarzu Majów, triumfy święci skomercjalizowana panika przed końcem świata. Dotarła nawet do Chin, które w swej historii nie znały proroctw o końcu świata.
 • Zagłada świata
  Czy inskrypcje Majów faktycznie ostrzegają przed końcem świata? Zdaniem archeologa, badającego kulturą Indian, w pozostałościach po cywilizacji nie ma takich ostrzeżeń. Twierdzi, że niektórzy badacze źle odczytali treść kamiennych tablic.
 • Zagłada Paryża
  Część ludzi wierzy, że 21 grudnia, zgodnie z przepowiedniami Majów skończy się świat. To nie pierwsza i nie ostatnia data Apokalipsy. Oto najbardziej znane przepowiednie zagłady.
 • Koniec świata w grudniu 2012 roku?
  Czy nadchodzi koniec świata? Dlaczego starożytny kalendarz Majów kończy się w grudniu 2012 roku? Te pytania rozpalają dyskusje na forach internetowych. Odpowiedzi zamieszcza... prestiżowy tygodnik naukowy "Science".
 • Puste, wymarłe ulice Nowego Jorku, Paryża, Pekinu. Opustoszałe aleje, ciemne i zimne zakamarki. Obezwładniającą wizję świata po apokalipsie prezentuje duet francuskich twórców Lucie i Simon.