• Pamela Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner
  Ci, którzy nie wróżyli trwałości ich Apoloniusza Tajnera i Pameli Podolec, nie mieli racji. Patrząc na najnowsze zdjęcia, można powiedzieć, że on przy niej młodnieje, a ona pięknie dojrzewa. Sami zobaczcie!
 • Kadra skoczków u prezydenta
  Prezydent RP Andrzej Duda podjął śniadaniem w rezydencji w Wiśle kadrę skoczków narciarskich. "Reprezentujecie Rzeczypospolitą i nas wszystkich, Polaków, w taki sposób, jaki moglibyśmy sobie tylko wymarzyć" – podkreślił.
 • Pamela Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner
  Ten, kto dobrze zna modowe obyczaje, wie, że wybierając się na bal z prawdziwego zdarzenia, kobieta raczej powinna zdecydować się na długą suknię, ale ten konwenans traci na znaczeniu, gdy na własne oczy można zobaczyć, że w krótkiej kreacji kobieta prezentuje się o niebo lepiej, niż w długiej - tak jak partnerka Apoloniusza Tajnera na sobotnim Balu Mistrzów Sportu... Zobaczcie zdjęcia.
 • Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
  Takie związki zawsze budzą kontrowersje i zachęcają krytyków "do działania", ale nie sposób nie przyznać, że młoda partnerka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ma na niego naprawdę rewelacyjny wpływ. Tajner odmłodniał u jej boku ładnych parę lat i oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych. Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia.
 • Justyna Kowalczyk
  Justyna Kowalczyk wieczna nie będzie. Jest coraz bliżej końca kariery. Nasza mistrzyni olimpijska boi się, że nie będzie miał jej kto zastąpić. Narciarka za taką sytuację ostro skrytykowała Polski Związek Narciarski.
 • Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner
  Mimo że dzieli ich ogromna -bo ponadtrzydziestoletnia - różnica wieku - o tej parze śmiało można powiedzieć, że skutecznie wymieniają się pozytywną energią i maja na siebie rewelacyjny wpływ. Izabela Podolec, partnera Apoloniusza Tajnera, od czasu, kiedy z nim jest, przeszła pozytywną metamorfozę stylu, a znany trener z młoda kobietą u boku odmłodniał! Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia.
 • Piotr Żyła
  Prezes Polskiego Związku Narciarskiego - Apoloniusz Tajner - poinformował, że w kolejnych zawodach Pucharu Świata na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf wystąpią tylko Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł.
 • Od nowego sezonie nastąpi zmiana na stanowisku trenera kadry biegaczy narciarskich. Dotychczasowy szkoleniowiec Słowak Ivan Hudac poinformował Polski Związek Narciarski, że rezygnuje z funkcji. Prezes PZN Apoloniusz Tajner ogłosił, że jego miejsce zajmie Janusz Krężelok.
 • Łukasz Kruczek
  W tym sezonie polscy skoczkowie sprawili nam wiele radości. Udane starty w Pucharze Świata i medale mistrzostw świata, to zasługa Łukasza Kruczka. Jego praca została doceniona. Szkoleniowiec dostanie nagrodę.
 • Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner
  Uroczystość nad jeziorem, a potem weselisko do białego rana. Michał Wiśniewski po raz kolejny zmienił stan cywilny. Jego czwartą żoną została Dominika Tajner. Para pozwoliła reporterom fotografować uroczystość, a nawet uwieczniać biesiadę przy weselnym stole.