• Tomasz Arabski
  Szef kancelarii premiera uważa, że działania osób, które dopuściły się prowokacji za pomocą poczty elektronicznej, są oburzające i skandaliczne. "To nie ja wysłałem e-maila do prezesa gdańskiego sądu" - zapewnia Tomasz Arabski w RMF FM.
 • Janusz Palikot
  Najpierw zasugerował, że Sławomir Nowak, Tomasz Arabski i inni pomorscy politycy PO mogli brać pieniądze od Marcina P, prezesa Amber Gold. Teraz szybko się z tych słów wycofuje. Czyżby Janusz Palikot wystraszył się procesu?
 • Antoni Macierewicz
  Donald Tusk i Radosław Sikorski przed sądem? Odpowiadający za doprowadzenie do katastrofy smoleńskiej? Tego domaga się Antoni Macierewicz. Już wiadomo, która prokuratura zajmie się doniesieniem polityka PiS.
 • Tomasz Arabski
  Amerykańscy eksperci brali udział w badaniu wraku Tu-154M; badali wyprodukowany w USA sprzęt nawigacyjny tupolewa - odpowiedział szef kancelarii premiera Tomasz Arabski pytany, dlaczego do badania samolotu nie dopuszczono międzynarodowych ekspertów. Wyjaśnił, że specjaliści ze Stanów Zjednoczonych badali, wyprodukowany w USA, sprzęt nawigacyjny tupolewa.
 • Tomasz Arabski
  Najwyższa Izba Kontroli zakończyła kontrolę w sprawie katastrofy smoleńskiej. Obciąża szefa kancelarii premiera Tomasza Arabskiego. Kontrolerzy zarzucają mu niedopełnienie obowiązków. Zastrzeżenia do wystąpień pokontrolnych zgłosiły prawie wszystkie kontrolowane instytucje .
 • Tomasz Arabski
  Szef kancelarii premiera Tomasz Arabski wyrasta na jedną z najważniejszych osób w całym rządzie. Premier Donald Tusk planuje stworzyć w kancelarii Centrum Planowania Strategicznego. Na czele stanie Arabski, krytykowany za przygotowanie wizyty w Katyniu 10 kwietnia 2010 roku.
 • Opus Dei w polityce? Fakty, półprawdy i mity
  Wystarczył jeden wpis na blogu Janusza Palikota, by wrócił temat obecności Opus Dei w polskiej polityce. Aura tajemniczości wokół tej organizacji, a także fakt, że jej członkowie nie obnoszą się z przynależnością do jej szeregów, powoduje falę spekulacji. Tygodnik "Newsweek" wylicza wszystkie prawdy i mity na temat Dzieła Bożego w gronie polityków.
 • Kontrola NIK w kancelarii premiera. Prokuratura odmawia śledztwa
  Prokuratura Okręgowa w Warszawie odmówiła wszczęcia śledztwa z doniesienia PiS w sprawie rzekomego utrudniania przez szefostwo kancelarii premiera kontroli NIK dotyczącej lotów VIP. Była drobna nieterminowość, ale brak tu znamion przestępstwa - uznała prokuratura.
 • PiS donosi na Arabskiego. Będzie śledztwo?
  Warszawscy śledczy sprawdzają, czy wszcząć śledztwo przeciw szefowi kancelarii premiera. Zdaniem posłów PiS, którzy złożyli doniesienie, utrudniał on kontrolę NiK w sprawie lotów VIP-ów.
 • Tomasz Arabski
  Szef SLD Grzegorz Napieralski uważa, że szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski powinien zostać odwołany. Argumentuje, że to Arabski pełnił rolę koordynatora przygotowań prezydenckiej wizyty z10 kwietnia 2010 r. "To polityczne igrzyska" - ripostuje rzecznik rządu Paweł Graś.