• Kanapa
  Urządzanie mieszkania to duże wyzwanie. Trendy aranżacyjne zmieniają się niemal co sezon, dlatego warto dekorować wnętrze dodatkami, które nie kosztują dużo, a ich wprowadzenie całkowicie zmieni końcowy efekt.
 • Obwodowa komisja wyborcza nr 6 w Czerwonaku
  Lokal wyborczy w Czerwonaku słynie z nietypowych aranżacji. W tym roku wnętrze lokalu inspirowane jest muzyką.
 • Taras
  Nie każdy z nas ma możliwość zrelaksowania się po intensywnym dniu  w przydomowym ogrodzie. Jeżeli jednak posiadamy balkon lub taras, warto zaaranżować go w sposób, który pozwoli na prawdziwy relaks. Pomocne będzie w tym zastosowanie szkła.
 • Mieszkanie
  Jest wielu takich, którzy mawiają o niej pospolita, nudna, przytłaczająca. Ta jednak, nic nie robiąc sobie z słów krytyki, szturmem podbija nie tylko salonowe wnętrza, ale i pozostałe domowe pomieszczenia. O kim mowa? O szarości, od lat zachwycającej i inspirującej projektantów, którzy opierają na niej – dosłownie i w przenośni – swoje aranżacyjne wizje.
 • Mężczyzna
  Przeglądając magazyny dotyczące aranżacji wnętrz, nie sposób odnaleźć stylizację, która odpowiadałaby męskim gustom. Bo czy słodki shabby chic, romantyczny trend prowansalski, albo kolorowy folk, naprawdę mogłyby służyć za męską inspirację do tworzenia własnej przestrzeni mieszkalnej? Oto kilka propozycji na oryginalne i gustowne aranżacje kawalerki, będącej wyłącznie męskim królestwem.
 • Dorota Szelągowska
  "Dorota was urządzi" to nowy program poświęcony aranżacji wnętrz, który już we wrześniu zadebiutuje na antenie TVN Style. Jego prowadząca, Dorota Szelągowska, w rozmowie z dziennik.pl zdradziła, jak ocenia gust Polaków, dlaczego uważa, że boimy się remontów i co jej zdaniem najbardziej zepsuło wygląd naszych mieszkań.