• Dorota Szelągowska
  "Dorota was urządzi" to nowy program poświęcony aranżacji wnętrz, który już we wrześniu zadebiutuje na antenie TVN Style. Jego prowadząca, Dorota Szelągowska, w rozmowie z dziennik.pl zdradziła, jak ocenia gust Polaków, dlaczego uważa, że boimy się remontów i co jej zdaniem najbardziej zepsuło wygląd naszych mieszkań.
 • Najpiękniejszy budynek Europy
  Wygraną zawdzięcza przede wszystkim bryle pozbawionej równoległych ścian i szklanej elewacji, które pozwala na grę świateł. Nocą w szkle odbija się niebo i okoliczny port. Podobno inspiracją dla jego twórców była... zorza polarna. Gdzie szukać najpiękniejszego budynku Europy?
 • Biuro
  Jedna ze ścian jest ruchoma i otwiera się na ogród. W środku betonowy most na wysokości drugiego piętra. Co jeszcze skrywa biuro okrzyknięte "najpiękniejszym pomieszczeniem biurowym zeszłego roku”?
 • Styl chalet
  Styl rodem z górskiego schroniska położonego wysoko w Alpach dyktuje teraz zasady urządzania i aranżacji wnętrz. Obowiązuje prosta forma, naturalne materiały – z drewnem i kamieniem na czele oraz tkaniny o grubym splocie i to tylko w naturalnych odcieniach. Ale kiedy mowa jest o stylu chalet, to w cenie są także wszelkie nawiązania do motywów zaczerpniętych z natury. Tylko jak to wszystko ze sobą połączyć?