• Makijaż na wiosnę 2012 w kolekcji Artdeco Kaviar Gauche
  Jak idealnie dopasować do siebie wiosenne kreacje i wiosenny makijaż? Co wyjdzie, gdy siły połączy przemysł modowy i kosmetyczny? Macie okazję sprawdzić. Marka Artdeco wypuściła wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu, zainspirowaną projektami odzieżowej marki Kaviar Gauche. Zobaczcie, jak malować się (i ubierać) tej wiosny!
 • Dzikość w sercu: wyrazisty makijaż na jesień
  Kobieta ma nieskończenie wiele twarzy. Którą z nich podkreśli makijażem na sezon jesień 2011? Jakie są najnowsze trendy w wizażu? W tym sezonie eksponujemy dzikość kobiecej natury, stawiamy na wyrazistość okiełznaną przez nutkę elegancji.
 • Lakier do ust? Czemu nie! Oto Artdeco Nail & Lip Lacquers
  Błyszczące, o wygładzonej powierzchni, pomalowane soczystym, kryjącym kolorem. Takie mogą być paznokcie dzięki lakierowi do paznokci. Teraz podobny efekt możemy osiągnąć na wargach. Lakier do ust? Czemu nie?
 • Naturalny makijaż na lato? Postaw na minerały!
  Pojawienie się na rynku kosmetyków mineralnych zrewolucjonizowało przemysł kosmetyczny. Szczególnie latem przydadzą się produkty do makijażu, które nie zatykają porów i nie podrażniają skóry oraz pozwalają jej oddychać. Całą linię takich kosmetyków na lato przygotowała marka Artdeco. Oto, jak kreatorzy marki wyobrażają sobie letni wizaż.
 • Zza firanki rzęs: nowe propozycje mascar od Artdeco
  Wydłużać czy pogrubiać rzęsy? A może i jedno, i drugie? Oto nowe propozycje makijażu rzęs od Artdeco.
 • Błyśnij brązem i błękitem: letni makijaż od Artdeco
  Brąz i błękit - te dwa odcienie dominują w letnim makijażu według marki Artdeco. Połysk pierwszego i chłód drugiego tworzą udany duet w letnim wizażu.