Artur Boruc "wyleciał" z boiska. Legia Warszawa znów blisko dna [WIDEO]
13 lutego 2022![Artur Boruc "wyleciał" z boiska. Legia Warszawa znów blisko dna [WIDEO]](https://webp-konwerter.incdn.pl/eyJmIjoiaHR0cHM6Ly9pbmZvci13ZWItc3RhdGljLWR/6aWVubmlrLmluY2RuLnBsL2R6aWVubmlrL2RvY3VtZW/50cy9GT0IwMDAwMDAwMDAwMDA1NDE1NTEzL2ZpbGVzL/zEtMjIyMTMyODYtMzczNzA5MDguanBnIiwidyI6MTQwMH0)
Warta Poznań zasłużenie wywiozła komplet punktów z Łazienkowskiej. Mogła wygrać wyżej, ale Adam Zrelak spudłował z rzutu karnego. Mistrzowie Polski stracili nie tylko punkty, ale też Artura Boruca. Doświadczony bramkarz Legii Warszawa ujrzał czerwoną kartkę, a jego zespół przez ponad 20 minut grał w osłabieniu.