• Najlepsze płyty roku 2014 sprawdzą się też jako prezent gwiazdkowy:
  Najwięcej płyt kupujemy w grudniu (wynika z analizy firmy Gemius). Trudno się dziwić, przecież krążek z dobrą muzyką to znakomity pomysł na gwiazdkowy prezent. Dla tych, co zakupy zostawiają na ostatnią chwilę, przygotowaliśmy podpowiedź – zestaw najlepszych (naszym zdaniem) albumów ostatnich 12 miesięcy.
 • Oto 10 najlepiej sprzedających się płyty w Polsce:
  Płyta "Romanza" Andrei Bocellego znalazła się na szczycie zestawienia OLiS-u. Polacy podczas wakacji stawiają na sprawdzone hity. Do top 20 zestawiania weszły tylko dwie nowości. Na czwartej pozycji zadebiutował Eric Clapton z wydawnictwem "The Breeze – an Appreciation of JJ Cale". Z kolei miejsce siedemnaste przypadło kompilacji "RMF On – polskie przeboje". A już od ponad roku w czołówce trzymają się pogromca Fryderyków – Dawid Podsiadło oraz Kamil Bednarek z zespołem (pozycja 18).
 • Anna Przybylska, Maciej Musiał, Nergal
  Jakie to uczucie, siedzieć wygodnie przed telewizorem, bądź ekranem komputera i przeczytać wiadomość o własnej śmierci? Oni przekonali się o tym na własnej skórze. Oto gwiazdy, które musiały udowadniać, że wciąż żyją.
 • Artur Rojek na OFF-ie będzie promował solową płytę "Składam się z ciągłych powtórzeń"
  Znamy kolejnych wykonawców, którzy uświetnią tegoroczną edycję OFF Festivalu. Jedną z gwiazd będzie dyrektor imprezy, czyli Artur Rojek.
 • Norah Jones znów polskim numerem jeden
  Debiutancka płyta Nory Jones powróciła na szczyt OLiS-u. "Come Away with Me" to dzieło z 2002 roku. W zestawieniu płyta spędziła już 71 tygodni. Ale na liście pojawiły się również nowości. Pierwszym z dwóch debiutów top 20 notowania jest Ten Typ Mes i jego album "Trzeba było zostać dresiarzem", który pojawił się na 4. miejscu. Na pozycji 11 znalazła się druga premiera – kompilacja "Chili Zet – Nastaw się na Chillout vol. 11". Oto top 20 OLiS-u:
 • Artur Rojek wystąpi na Open'erze
  Do artystów tegorocznego festiwalu Open'er dołączył Artur Rojek. Wokalista przyjedzie do Gdyni promować solowy album "Składam się z ciągłych powtórzeń".
 • Artur Rojek: Nie będę robił z siebie pozytywnego cwaniaka
  Solowy debiut Artura Rojka to najbardziej oczekiwana płyta roku. Czy artysta odzyska sympatię publiczności Myslovitz? Czy nie rozczaruje fanów Lenny Valentino? I co chce osiągnąć płytą "Składam się z ciągłych powtórzeń" nagraną z Bartkiem Dziedzicem, który stał za sukcesem Brodki?
 • Artur Rojek podczas koncertu we wrocławskim klubie Eter
  To był pierwszy koncert rozpoczynający pierwszą solową trasę koncertową promującą pierwszy krążek dawnego lidera Myslovitz – "Składam się z ciągłych powtórzeń". Artur Rojek zaśpiewał we wrocławskim klubie Eter, a my mamy zdjęcia z tego wyjątkowego występu.
 • Artur Rojek zapowiada 10 nowych piosenek
  Znamy szczegóły solowego albumu Artura Rojka "Składam się z ciągłych powtórzeń".
 • Artur Rojek solo w trasie
  Artur Rojek zapowiedział serię koncertów, w ramach których promować będzie solowy album, "Składam się z różnych powtórzeń".