• Zabawy w błocie to już tradycja Przystanku Woodstock
  Jeden letni weekend i dwa święta – muzyczne, ale jednak zupełnie inne. 18. Przystanek Woodstock zgromadził 500 tysięcy osób. Na OFF Festivalu w Katowicach było bardziej kameralnie, za to na liście wykonawców pojawiło się aż 92 artystów (w Kostrzynie nad Odrą zagrało 60). Oto stworzone przez Jurka Owsiaka i Artura Rojka imprezy w liczbach i obiektywach fotoreporterów...
 • Artur Rojek – twórca i dyrektor Off Festivalu
  "Każda edycja festiwalu to konkretny cel do zrealizowania" – mówi Artur Rojek, twórca i dyrektor Off Festivalu w Katowicach.
 • 30-tka zespołu T.Love w Opolu
  Muzyczna 30-tka zespołu T.Love zakończyła w niedzielę 49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Muniek Staszczyk z załogą i zaproszeni goście poderwali opolską publiczność. Koncert nie był transmitowany przez TVP, ale ma być wyemitowany. Kiedy – tego jeszcze nie wiadomo... Oto, jak było!
 • Artur Rojek wyjaśnia fanom powód odejścia z Myslovitz
  Artur Rojek zabrał głos w sprawie swego odejścia z zespołu Myslovitz. "Ta decyzja nie znaczy, że wycofuję się z życia w ogóle. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom" – napisał w oświadczeniu artysta.
 • Myslovitz na festiwalu w Jarocinie – 15 lipca 2011
  Ta wiadomość zelektryzowała fanów rodzimego rocka. Po 20 latach Artur Rojek, założyciel i wokalista grupy Myslovitz, odszedł z zespołu. "Postanowiliśmy zakończyć współpracę w dotychczasowym składzie" – napisali muzycy w oficjalnym oświadczeniu. Nowym głosem Myslovitz będzie Michał Kowalonek z grupy Snowman. U nas fotograficzna kronika kariery jednego najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki.
 • Myslovitz jeszcze w starym składzie
  Artura Rojka zastąpi w Myslovitz Michał Kowalonek, znany dotąd z formacji Snowman. Koncertowy debiut grupy w nowym składzie już 4 maja we Wrocławiu.
 • Myslovitz już bez Artura Rojka
  Myslovitz – jedna z najważniejszych formacji na polskiej scenie muzycznej – po dwudziestu latach kończy działalność w słynnym składzie. Z grupą pożegnał się jej założyciel i wokalista Artur Rojek.
 • Longplay "Uwaga! Jedzie tramwaj" miał premierę 11 listopada 2001 roku
  Z okazji 10-lecia albumu "Uwaga! Jedzie tramwaj", grupa Lenny Valentino zagra serię pięciu ekskluzywnych koncertów.
 • Myslovitz
  Po pięcioletniej przerwie Myslovitz wrócił z nową, bardzo dobrą płytą. "Nieważne jak wysoko jesteśmy..." to porcja solidnej, gitarowej muzyki, bardzo sprawnie wykonanej i świetnie wyprodukowanej. U nas Artur Rojek z zespołem na zdjęciach promujących ten krążek. Sesja to bardzo rekreacyjna, bo na rowerach i w pięknych plenerach.
 • Myslovitz upubliczni kolejne dziewięć piosenek
  Swoim nowym albumem "Nieważne jak wysoko jesteśmy..." zespół Artura Rojka – Myslovitz ani drastycznie nie zaniża lotów, ani też nie wzbija się na wyższy poziom.