• Michael Owen
  Były zawodnik piłkarskiej reprezentacji Anglii 37-letni Michael Owen zamienił boisko na... tor wyścigów konnych. W piątek zadebiutuje w roli dżokeja w słynnym Ascot w wyścigu charytatywnym Prince's Countryside Fund. Piłkarz nie kryje zdenerwowania przed startem.
 • Kapelusze w Ascot
  Tu nikt nie patrzy na sukienki czy biżuterię. Tu, by przyciągnąć uwagę, trzeba mieć coś konkretnego na głowie. W Ascot jak co roku rozpoczęły się prestiżowe wyścigi konne. A przy okazji parada przeróżnych, niezwykle fantazyjnych nakryć głowy. Zobacz!
 • Moda i słynne kelusze na wyścigach w Ascot
  Koniec z modowymi szaleństwami w Ascot! Na szczęście nie chodzi o legendarne kapelusze. Na słynnych wyścigach rozprawiono się z krótkimi spódnicami.
 • Prawie jak Ascot? Rewia fantazyjnych kapeluszy polskich gwiazd
  Są zawody jeździeckie, jest rewia mody sław i niesztampowe, pełne fantazji kapelusze. Słowem: prawie jak w Ascot. W tym przypadku „prawie” robi wielką różnicę… Kreacje polskich sław nie były w stanie konkurować z najsłynniejszym brytyjskim świętem szalonych kapeluszy. Mimo wszystko na corocznych zawodach jeździeckich w Gałkowie było na co popatrzeć. Gwiazdy i celebryci paradowali w rozmaitych nakryciach głowy: od standardowych, słomkowych, przez eleganckie lub romantyczne, z wielkim rondem, po fantazyjne, o wymyślnych formach czy zaskakujących deseniach. Do tego sławy dobrały bardzo różne stylizacje. Zobacz zdjęcia!
 • Goście drugiego dnia wyścigów konnych w Ascot
  Gonitwa Royal Ascot, nieprzerwanie od 300 lat odbywająca się w czerwcu w Anglii, jest nie tylko wielkim świętem miłośników wyścigów konnych. To również największa na świecie rewia kapeluszowej mody. Ile są warte owe cuda?
 • Kapelusze w Ascot
  Co roku wyścigi konne w angielskiej wsi Ascot budzą ogromne emocje - nie tylko sportowe. To także wielka rewia mody, a przede wszystkim parada najbardziej niezwykłych kapeluszy świata. Który z nich robi na was największe wrażenie? Oto przegląd fantazyjnych nakryć głowy prosto z Wielkiej Brytanii. Zobaczcie zdjęcia.