• Drew Barrymore
  Pierwszym dziecięcym aktorem był anonimowy francuski chłopiec, który w "Oblanym ogrodniku" braci Lumiére – pierwszym filmie fabularnym w historii kina – stawiał nogę na gumowym wężu. Najsławniejszym urwisem Hollywoodu z czasów kina niemego był z kolei Jackie Coogan, ale nawet jego przebiła Shirley Temple – mała, zaradna dziewczynka, która stała się ulubienica Ameryki, a potem całego świata. Oto "Szirlejka" i jej równie młodzi następcy...
 • Mary-Kate i Ashley Olsen
  Magazyn "Forbes" opublikował listę największych gwiazd mody i sztuki 2012 poniżej 30. roku życia. W rankingu najbardziej znaczących młodych trendsetterów znaleźli się m.in.: Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Alexander Wang.
 • Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen
  Mary-Kate i Ashley Olsen wprowadzą na rynek swoje pierwsze perfumy, które będą nazywać się tak jak ich ekskluzywna marka odzieżowa - Elizabeth and James. Debiutancki zapach znanych bliźniaczek pojawi się w sklepach Sephora w marcu przyszłego roku.
 • Macaulay Culkin
  Słodkie buzie, niewinne spojrzenia... Nic bardziej mylącego! Wielu znanych ludzi nie było w swoim dzieciństwie aniołkami. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że na ich fatalne zachowanie największy wpływ mieli dorośli. Albo nie dbali o swoje pociechy albo pozwolili im zbyt wcześnie zrobić oszałamiające kariery.
 • Mary-Kate i Ashley Olsen
  Piękne, 25-letnie siostry Olsen trafiły na listę 100 najbardziej wpływowych osób w świecie mody tygodnika "Time". To dla Mary-Kate i Ashley Olsen spore wyróżnienie tym bardziej, że poza rankingiem znalazła się taka legenda mody, jak m.in. Donna Karan.
 • Johnny Depp
  Johnny Depp jest podejrzanie często widywany w apartamentowcu, w którym mieszka jedna z bliźniaczek Olsen, Ashley!
 • Mary-Kate i Ashley Olsen kończą z aktorstwem
  Słynne bliźniaczki Olsen porzucają definitywnie karierę przed kamerą. Ashley Olsen stwierdziła, że nie będzie już grać. Mary-Kate jej wtóruje.
 • Mary Kate i Ashley Olsen.
  Choć po ślubie Kate z księciem Williamem media nie przestają mówić o siostrach Middleton, nie udało im się jednak wspólnie uzyskać statusu najlepiej ubranych. Według amerykańskiego "Vogue'a" wyprzedziły je bliźniaczki Mary-Kate i Ashley Olsen.