Sukces polskiej licealistki. Zbadała mózg, teraz nazwą asteroidę jej imieniem
31 maja 2013 Ma 17 lat i uczy się w liceum w Hrubieszowie. Zajęła drugie miejsce w
międzynarodowym konkursie naukowym dla młodzieży. W nagrodę jedna z
asteroid zostanie nazwana jej imieniem. Kinga Panasiewicz została
doceniona za badania nad synchronizacją półkul mózgowych.