• Andy Wachowski także jest już kobietą
  Najpierw Larry, teraz Andrew zmienił płeć. Twórcy kultowego "Matrixa", bracia Wachowscy są teraz Laną i Lilly.
 • "Atlas chmur" teraz na DVD
  Andy Wachowski, Lana Wachowski, Tom Tykwer przedstawiają wystawną adaptację powieści Davida Mitchella.
 • Joanna Koroniewska w ostatnim czasie straciła kilka źródeł dochodu. Jednak jak podaje jedna z kolorowych gazet, aktorka wciąż jest na topie i może liczyć na lukratywne kontrakty. Już niebawem za 3 godziny pracy może zarobić nawet 20 tys. złotych.
 • 7. "Merida waleczna" – 1,02%
  "Los Angeles Times" poprosił swoich czytelników, aby zagłosowali na filmy, które w minionym roku najbardziej zawiodły ich oczekiwania. Oto siedem najbardziej przereklamowanych filmów 2012 roku:
 • 1. "Atlas chmur"
  Grudniowych podsumowań i rozliczeń ciąg dalszy. Magazyn "Time" opublikował swoją listę najgorszych filmów 2012 roku. Sporo na niej niespodzianek, a chyba największą jest miejsce pierwsze. Krytycy prestiżowego pisma za najmniej udaną produkcję ostatnich 12 miesięcy uznali dzieło rodzeństwa Wachowskich i Toma Tykwera – "Atlas chmur". Oto pierwsza dziesiątka z ich rankingu filmowych katastrof 2012.
 • "Anna Karenina"
  Jest w czym wybierać. Do polskich kin wchodzą zarówno wielkie i mocno oczekiwane produkcje ("Anna Karenina", "Atlas chmur", "Gangster"), jak i propozycje niszowe ("Ixjana", "Diaz") oraz głośne i nagradzane dokumenty ("Fuck For Forest", "Comic-Con. Epizod V: Fani kontratakują"). Jest też coś dla małych i większych dzieciaków – druga odsłona przygód sympatycznego reniferka Niko. I wreszcie kolejny straszy film, dla tych co lub się bać ("Sinister")...
 • Tom Hanks i Halle Berry w filmie "Atlas chmur"
  Na krzesełkach reżyserskich wielka trójka – rodzeństwo Wachowskich wspomagane przez Toma Tykwera. Na ekranie plejada wielkich gwiazd: Tom Hanks, Halle Berry, Hugo Weaving, Hugh Grant i jeszcze kilka aktorskich znakomitości, grających tu po kilka bardzo zróżnicowanych ról. Na ekranach polskich kin – mocno oczekiwana superprodukcja "Atlas chmur". Czy to spełniona obietnica?
 • Wizualnie zachwycający "Atlas chmur"
  Adaptacja wielowątkowej powieści Davida Mitchella, w której splatają się losy kilkunastu bohaterów żyjących w różnych miejscach, w różnych czasach.
 • "Atlas chmur" w polskich kinach od 23 listopada
  "Atlas chmur" bije rekordy popularności w Rosji. Najnowsza superprodukcja twórców "Matriksa" i reżysera "Pachnidła" w zaledwie cztery dni zarobiła u naszych wschodnich sąsiadów blisko 3,3 miliona dolarów.
 • Amerykanie w końcu zainteresowali się "Operacją Argo"
  Film "Operacja Argo" Bena Afflecka po trzech tygodniach dotarł na szczyt amerykańskiego box office.