Osłabione Atletico powiększa przewagę nad "Królewskimi"
13 lutego 2021Piłkarze Atletico Madryt pokonali na wyjeździe Granadę 2:1 w meczu 23. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Stołeczny zespół jest liderem rozgrywek i ma dwa zaległe spotkania. Nad drugim w tabeli stołecznym Realem ma teraz osiem punktów przewagi.