• Wycieczka rowerowa
  Wakacje za nami, a Ty wciąż czekasz na prawdziwą rowerową wyprawę? Nic straconego, podpowiadamy, w jakie rejony Polski się wybrać i jak zaplanować trasę last minute. Oto nasze propozycje.
 • nurek nurkowie
  Największy i najgłębszy basen do nurkowania na świecie "Deepspot" - bo taka jest jego nazwa - powstaje pod Warszawą. Otwarcie zapowiedziano jeszcze w tym roku.
 • Wakacje
  Ponad 2/3 Polaków spędza urlop w Polsce. Czy wakacje w kraju mogą być równie ekscytujące jak te zagraniczne? Zdecydowanie tak! Portal rezerwacyjny Travelist przedstawia subiektywną listę niezwykłych miejsc w Polsce, w których można poczuć się niczym w słonecznej Toskanii lub na rozgrzanych piaskach Wysp Kanaryjskich.
 • Drzewa
  Turyści od poniedziałku mogą korzystać z wieży widokowej i ścieżki w koronach drzew, zbudowanych na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m), wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej. Rozciąga się z niej widok na Beskid Sądecki i Tatry.
 • Aquapark Reda
  Wodospady pozytywnych emocji, przypływ adrenaliny i fala atrakcji dla całej rodziny – lato to dobry pretekst, by lepiej poznać najciekawsze aquaparki w Polsce. Serwis rezerwacyjny Travelist.pl prezentuje listę najlepszych parków wodnych w Polsce, gdzie można popływać z rekinami, dać nura w basenie z wodą morską, zjechać z multimedialnej zjeżdżalni czy doświadczyć ochłody, delektując się widokiem na Giewont.
 • Kraków
  Facebook we współpracy z miastem Krakowem wydał przewodnik kulinarny po Krakowie. Dziewiąta na świecie tego typu publikacja Facebooka ma formę zarówno drukowaną, jak i elektroniczną. Wydawnictwo zawiera opisy restauracji i kawiarni rekomendowanych przez internautów.
 • Sankt Petersburg
  Z czym kojarzy Ci się była stolica Rosji – zwana niegdyś Piotrogrodem? Z brzydkimi ulicami? Może smutnymi mieszkańcami zmęczonymi życiem? Czyżby z niezbyt rozwiniętą infrastrukturą? Jeśli tak, to przygotuj się na szok. Gdyż, te stereotypy można wrzucić do szafy z szyldem "nie otwierać". 
 • Obóz
  Wakacyjne kolonie i obozy to niezapomniane przeżycia dla każdego uczestnika. Dzieci i młodzież rozwijają na nich swoje pasje i zainteresowania pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Jaki jednak jest odpowiedni wiek naszych pociech, aby mogły one w bezpieczny sposób w pełni doświadczyć takiego wyjazdu?
 • Wyjazd na wakacje
  Marzysz o wakacjach z dala od tłumu turystów? Szukasz miejsc, w których poczujesz błogi spokój i oderwiesz się od codzienności? Travelist przekonuje, że Polska to idealna lokalizacja na beztroski urlop. Jak wynika z danych serwisu, Polacy coraz chętniej wybierają zaciszne miejscowości zgodne z trendem slow travel. Portal przedstawia listę ukrytych perełek na turystycznej mapie kraju, które zdobywają coraz większe zainteresowanie wyjeżdżających.
 • Poznań rynek
  Kursy tramwaju wodnego, możliwość przejażdżki motorówką i wypoczynku na jednej z miejskich plaż – takie atrakcje wiążą się z rozpoczętym w sobotę w Poznaniu nowym sezonem nad Wartą. Władze miasta podkreślają, że z terenów nadrzecznych korzysta coraz więcej osób.