• Zakochani
  Atrakcyjny wygląd to… tylko połowa sukcesu, jeśli mówimy o przyciąganiu płci przeciwnej. Gdyby było inaczej piękne kobiety i przystojni mężczyźni nigdy nie narzekaliby na pecha w miłości, a nieco mniej atrakcyjne panie i panowie nie zaskakiwaliby otoczenia wyjątkowym powodzeniem u płci przeciwnej. Jakie cechy przyciągają kobiety i mężczyzn, a które wręcz przeciwnie?
 • Mężczyzna zafacynowany kobietą
  „Jak ona to robi?” – myślimy o koleżance mającej duże powodzenie u płci przeciwnej i zawsze otoczonej sporym gronem przyjaciół i znajomych, chociaż niekoniecznie jest pięknością, która prowadzi niesamowite życie. Bycie postrzeganym jako atrakcyjnym to nie tylko zasługa tego, jak wyglądamy, a przyciąganie do siebie ludzi nie jest wyłącznie domeną tych, którzy prowadzą życie pełne przygód np. zdobywają Himalaje czy zwiedzają odległe zakątki świata. Co sprawia, że jesteśmy atrakcyjni dla innych?
 • Rosnący wykres
  W ub.r w Polsce ogłoszono 256 nowych projektów bezpośrednich inwestycji zagranicznych - wynika z raportu firmy EY. To 21-proc. wzrost wobec 2015 r. W ramach tych inwestycji w Polsce może powstać co najmniej 22 tys. miejsc pracy, co oznacza wzrost o 12 proc. wobec 2015 r.
 • Łysa głowa i dłonie kobiety
  "To jest kwestia testosteronu" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" o łysieniu dr Łukasz Preibisz, dermatolog. "Ja łysiałem z godnością" - zdradził aktor Piotr Zelt.
 • Para w samochodzie
  Zespół portalu eDarling postanowił sprawdzić, jaki wpływ na naszą atrakcyjność ma to, czy posiadamy auto oraz czym jeździmy.
 • Mężczyzna
  Jaka droga wiedzie do serca kobiety? Według badań jednego z najpopularniejszych portali randkowych na świecie, warto zacząć od pięknego uśmiechu i… bezbłędnej gramatyki.
 • Beata Kozidrak
  Bata Kozidrak mimo swoich 55 lat, wciąć potrafi korzystać ze swoich kobiecych atutów. Dzięki temu piosenkarka nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn.
 • Broda
  Piękni mają łatwiej, jednak, aby wzbudzić zainteresowanie kobiety, nie koniecznie trzeba popisywać się urodą Latynosa. Oto 6 sprawdzonych przez naukowców sztuczek, które zwiększą twoją atrakcyjność w oczach płci pięknej!
 • Kobieta pijąca sok
  To, czy jesteśmy atrakcyjni dla innych wynika częściowo z naszej diety. Tak twierdzi znany brytyjski psycholog, profesor David Perrett, który odwiedził Wrocław z okazji odbywającej się w tym mieście konferencji Polskiego Towarzystwa Nauk o Człowieku i Ewolucji.
 • Olejnik, Siwiec, Lewandowska i Rodowicz kibicowały piłkarzom Nawałki
  Monika Olejnik nie kryje faktu, iż przywiązuje dużą uwagę do swojego wyglądu. Jej stylistka twierdzi, że dzięki temu, dziennikarka ma perfekcyjną figurę, ta zaś, w połączeniu z intelektem, tworzy mieszkankę, której mężczyźni wprost nie mogą się oprzeć.