• Audrey Tautou i Romain Duris
  Roztańczone przyjęcia, szalone wypady z przyjaciółmi, niezwykłe eksperymenty w kuchni i baśniowe wehikuły, którymi można wznieść się nad miasto. W tym cudownym świecie brakuje tylko wielkiej miłości.
 • Audrey Tautou i Romain Duris w filmie "Smak życia"
  Audrey Tautou, Romain Duris, Kelly Reilly, Cécile De France oraz Kevin Bishop ponownie spotkają się z reżyserem Cédrikiem Klapischem na planie kolejnego filmu z serii "Smak życia".
 • Audrey Tautou i Romain Duris w filmie "Dziewczyna z lilią"
  Audrey Tautou znów wraca do bajkowego świata. Tym razem jednak nie jako Amelia, a Chloë - bohaterka ekranizacji "najbardziej wzruszającej historii miłosnej, jaka kiedykolwiek została napisana", czyli najnowszego obrazu mistrza filmowej iluzji Michela Gondryego.
 • Audrey Tautou nie potrzebuje Hollywood
  Audrey Tautou nie jest na tyle ambitna, aby próbować podbić Hollywood. Co więcej, słynna Amelia nigdy nie przeprowadziłaby się też do Stanów Zjednoczonych.
 • Seksowna suknia Audrey Tautou
  Audrey Tautou należy do grona tych gwiazd, które słyną z wysmakowanej elegancji i skromności, ale jej styl chyba właśnie uległ zmianie. Na nowojorskiej premierze obrazu "Populaire" gwiazda pojawiła się w przepięknej sukni, pod którą nie założyła bielizny. Zobaczcie!
 • Audrey Tautou w filmie "Delikatność"
  – Kobiety o imieniu Nathalie często mają wyraźną skłonność do nostalgii – ironizuje w swojej powieści "Delikatność" David Foenkinos (jej polski przekład właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Znak). Francuski pisarz, zachęcony sukcesem książki, postanowił przenieść ją na wielki ekran. Efekt jest lepszy niż w przypadku innych komedii romantycznych znad Sekwany, które trafiły ostatnio do kin. Ale w porównaniu z niewydarzonymi filmami w stylu "Zakochanej bez pamięci" czy "Paryż – Manhattan" o sukces nietrudno...
 • Audrey Tautou – największa zaleta "Delikatności"
  "Kobiety o imieniu Nathalie często mają wyraźną skłonność do nostalgii", ironizuje w swojej powieści "Delikatność" David Foenkinos (jej polski przekład właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Znak). Francuski pisarz, zachęcony sukcesem książki, postanowił przenieść ją na wielki ekran.
 • Brad Pitt
  To by było wydarzenie bez precedensu. Mężczyzna twarzą najbardziej legendarnych damskich perfum na świecie! Media donoszą, że na lukratywny kontrakt reklamowy 91-letnich perfum Chanel No 5 ma szansę Brad Pitt. Gwiazdor zgarnąłby większe honorarium od swoich poprzedniczek – m.in. Catherine Deneuve, Nicole Kidman i Audrey Tautou…
 • Audrey Tautou
  Skąd bierze się ich stylowy wygląd i, wciąż aktualny, tytuł ikon dobrego smaku? Słowem: co one w sobie mają? Oto sekret słynnego szyku Francuzek – sekret, który tkwi w odpowiednim ubraniu, jak również pod nim…
 • Uśmiech
  Wiadomo – uśmiech dodaje urody i otwiera niejedne drzwi. Walory uśmiechu docenił również świat mody – jego przedstawiciele okrzyknęli go najmodniejszym akcesorium sezonu. Do tego wszystkiego uśmiech ma wartość... ekonomiczną.