Auto wpadło do rzeki. Zginęły dwie osoby
17 stycznia 2012 Dwóch martwych mężczyzn znaleziono w aucie, które we wtorek wczesnym popołudniem strażacy wyciągnęli z rzeki Wierzycy nieopodal Starogardu Gdańskiego (Pomorskie). Najprawdopodobniej auto wpadło w poślizg i - po zderzeniu z drzewem - dachowało w wodzie.