• Marta Żmuda-Trzebiatowska w kampanii Avon
  Aktorka została twarzą szminek "Moc koloru" od marki Avon. Spośród 17 kolorów gwiazda wybrała swój ulubiony odcień - Extreme Mauve, czyli wyrazisty róż, to jej must na ten sezon. Zobaczcie, jak wyglądały prace nad zdjęciami do kampanii i ich efekt finalny.
 • Od kilkunastu dni polskie media żyją dramatem rodzinnym Anny Samusionek. Sama aktorka przez większość komentatorów postrzegana jest jako winna temu, że jej córka trafiła do domu dziecka i przechodzi przez emocjonalne piekło. Jak można było się domyślać, na całym skandalu mocno cierpi wizerunek gwiazdy, która właśnie straciła pierwszy kontrakt.
 • Joanna Koroniewska w ostatnim czasie znacznie rzadziej pojawia się na szklanym ekranie. Była już gwiazda "M jak miłość", wciąż jednak potrafi zarabiać krocie na swoim popularnym wizerunku.
 • Fani Joanny Koroniewskiej obawiali się, że po odejściu z serialu "M jak miłość" aktorka będzie miała problemy finansowe. Okazuje się jednak, że dzięki swojej popularności, gwiazda nie narzeka na brak lukratywnych kontraktów.
 • Mark Wahlberg zagra w filmie "Avon Man" i wcieli się w rolę konsultanta Avonu
  Mark Wahlberg zagra główną rolę w komedii "Avon Man" oraz zajmie się jej produkcją.
 • Rese Witherspoon
  Reese Witherspoon od lat aktywnie angażuje się w walkę z przemocą domową. Aktorka uważa, że ważne jest, żeby uświadamiać dzieci w kwestiach związanych z przemocą. Sama rozmawia z dwójką swoich pociechna ten temat - między innymi o głośnym przypadku Rihanny, bitej przez swojego partnera.
 • „Prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoich bliskich”: kampania przeciwko przemocy wobec kobiet
  W Polsce aż około 800 tysięcy kobiet rocznie doświadcza różnych form maltretowania. „Prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoich bliskich”: to hasło tegorocznej kampanii społecznej AVON Kontra Przemoc. Twarzami tegorocznej kampanii zostali panowie kojarzeni z wizerunkiem „prawdziwych mężczyzn” - Krzysztof Diablo Włodarczyk i Przemysław Saleta.