• Pusta sala wykładowa
  Jak pisze poznańska "Gazeta Wyborcza", Magdalena Górska podejrzewana jest o plagiat pracy doktorskiej. Poznańska uczelnia, na której broniła pracę, powiadomiła w tej sprawie prokuraturę.
 • Poznański AWF testuje wytrzymałość kandydatów na studia
  Po zamieszaniu związanym z rekrutacją na kierunki poznańskiej AWF, gdzie obowiązywała kolejność zgłoszeń, uczelnia zdecydowała o zwiększeniu liczby przyjętych osób. W lipcu, w związku z taką metodą rekrutacji, kandydaci przez wiele dni "koczowali" przed uczelnią.
 • Poznańska AWF
  Na poznańskiej AWF rusza rekrutacja na dietetykę. Maturzyści od niedzieli zajmują miejsca w kolejce i śpią w namiotach rozstawionych przed budynkami uczelni. Są społeczne listy, apele i sprawdzanie obecności. Wszystko dlatego, że - podobnie jak na fizjoterapii - miejsce na liście studentów zależy od kolejności przyjęcia zgłoszenia, a nie od wyniku matury.
 • Wybory Miss Polski AWF 2013
  Nowy rok akademicki otwiera kolejna edycja konkursu na najpiękniejszą studentkę! Dwanaście dziewczyn z pięciu sportowych uczelni wystartuje w wyborach Miss Polski AWF 2013. Zobacz zdjęcia!
 • Dom uciech na Akademii Wychowania Fizycznego
  Seksskandal na wrocławskiej uczelni. Pod przykrywką salonu masażu świadczono tam usługi erotyczne. Panie "masażystki" za dodatkową opłatą proponowały seks francuski - donosi "Fakt".
 • Minister zapewnia: Władze gdańskiej AWF są legalne
  Były rektor gdańskiej AWF dr hab. Tadeusz Huciński został odwołany zgodnie z prawem, a nowe władze działają legalnie - pisze w oświadczeniu minister nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka. Odwołany w sierpniu rektor wciąż protestuje. Ostatnio zamówił billboard w centrum Gdańska.
 • AWF świętowała 80-lecie
  To był niezwykły weekend dla pracowników, studentów, absolwentów i sympatyków warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Uczelnia hucznie świętowała swe 80-lecie. Były wspomnienia, spotkania po latach, nie zabrakło występów artystycznych. Gwiazdą imprezy była Maryla Rodowicz. Zobacz galerię zdjęć!
 • Logo AWF
  Od piątku 3 września do niedzieli 5 września odbywa się zjazd absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z okazji 80-lecia uczelni. Uczestniczyć w nim będą sławy sportu, mistrzowie olimpijscy oraz działacze sportowi.
 • Zygmunt Chajzer
  Zjazd 80-lecie AWF odbędzie się w dniach 3-5.IX.2010 roku. Odwiedzi go 2 000 uczestników, a wśród nich me Olimpijscy, mistrzowie świata i Europy, absolwenci AWF. Jednocześnie podczas zjazdu odbędą się Targi Sportowe.