• Ford bronco i ford kuga
  "Magiczny" bagażnik, który otwiera się po wykonaniu odpowiedniego ruchu stopą, hitem wśród kierowców. Ford twierdzi, że połowa kupujących model kuga decyduje się na systemem zdalnego otwierania pokrywy bagażnika. Zobacz, jak działa to rozwiązanie.
 • Płaczące dziecko (fotografia ilustracyjna)
  Okrucieństwo tych rodziców przechodzi wszelkie granice. Małżeństwo przetrzymywało córkę przez półtora roku w bagażniku auta. Nagą i odwodnioną dziewczynkę znaleźli mechanicy samochodowi. Policja aresztowała rodziców.
 • Policja
  W bagażniku własnego samochodu schował się przed policjantami. Pomysłowy kierowca z Chełma ukrywał się, bo bez prawa jazdy jechał pod prąd.
 • Skoda rapid spaceback
  Czesi już budują kolejne nowe auto! Większe i tańsze od volkswagena golfa. Przedstawiciele Skody są przekonani, że ten model zdobędzie szturmem rynek i zaskarbi sobie sympatię Polaków. "Rapid spaceback to materiał na prawdziwy bestseller na polskim rynku, to pierwszy hatchback marki w bardzo dużym segmencie samochodów kompaktowych" - powiedziała dziennikowi.pl Klaudyna Gorzan, koordynator ds. marketingu i PR marki Skoda. Skoda rapid spaceback wjedzie w lukę pomiędzy fabią a octavią. Najbardziej ekonomiczna wersja ma spalać tylko 3,8 l na setkę. Bagażnik? To największy atut tej nowości. Zobacz, czym jeszcze ten model planuje podbić kieszenie kierowców...
 • Nie wrzucaj rzeczy do bagażnika jak leci! Najcięższe pakunki ładuj na dno kufra. Trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę ostrzegawczą i zestaw pierwszej pomocy pakuj tak, by zawsze łatwo po nie sięgnąć.
 • Jak upchać narty na dachu?
  Wnętrze auta okazuje się zazwyczaj zbyt małe, aby zabrać na urlop wszystko to, czego potrzebują ludzie ceniący aktywny wypoczynek. Mamy dla nich dobrą wiadomość: teraz wygodne bagażniki dachowe są o wiele tańsze niż dotychczas.