• 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy
  Po raz 19. odbył się w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej Charytatywny Bal Dziennikarzy. W karnawałowej zabawie wzięli udział przedstawiciele mediów, kultury i sztuki oraz politycy. Beneficjentami balu są: Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacja dla Wolności oraz Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.
 • Dawid Woliński, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz
  W sobotnią noc, gwiazdy polskich mediów oraz świata show biznesu, bawiły się na Balu Dziennikarzy. Oto, jak ten wytworny wieczór wyglądał w obiektywach samych celebrytów.
 • Marcin Meller, Wojciech Olejniczak, Jacek Rostowski
  Poseł PO, Andrzej Halicki w "zestawie z polskich koszmarków ślubnych lat 90.", minister Rostowski "wulgaryzuje strój wieczorowy", Janiak w stroju na polowanie... Roman Zaczkiewicz, autor bloga Szarmant.pl i specjalista od mody męskiej komentuje "polską mizerię" ubraniową na Balu Dziennikarzy. Oto jego opinie!
 • Kreacje na Balu Dziennikarzy
  Co roku na tym balu oglądamy wystrojone gwiazdy dziennikarstwa i show-biznesu. W tym roku było podobnie. Na XIV Charytatywnym Balu dziennikarzy panie zabłysły wyjątkowymi, bardzo strojnymi sukniami wieczorowymi. Nie obyło się jednak bez wpadek… Zobacz!
 • Monika Olejnik na XIV Balu Dziennikarzy
  W telewizyjnym studiu przed nią i jej pytaniami drżą najwięksi. Również na czerwonym dywanie Monika Olejnik nie udaje „grzecznej panienki”. Na XIV Balu Dziennikarzy dziennikarka pojawiła się w „drapieżnej” stylizacji. Czerwona suknia, głęboki dekolt i złoty naszyjnik z ozdobą w kształcie głowy dzikiego kota – to wszystko nie pozostawia wątpliwości, że Olejnik ma charakter – również w dziedzinie modowych wyborów. Zobacz!
 • Politycy i ich żony na XIV Balu Dziennikarzy
  To była polityczna rewia mody w galowym wydaniu! Na XIV Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawiła się cała plejada polityków wraz z małżonkami. Uroczysty charakter imprezy zobowiązywał do eleganckich i strojnych kreacji. Zobacz polityków i ich żony w wieczorowym i galowym wydaniu. Oto, jak się zaprezentowali na czerwonym dywanie!
 • Długie nogi Kayah na Balu Dziennikarzy
  Grunt to wyeksponować swoje największe atuty. Z tego założenia wyszła Kayah, która na Balu Dziennikarzy wystąpiła w skąpej kreacji. Wyjątkowo krótka sukienka mini w całej okazałości zaprezentowała długie i zgrabne nogi gwiazdy. Widok był imponujący! Oto zdjęcia!