• Minister edukacji narodowej Anna Zalewska podczas uroczystości wręczenia dyplomów w KPRM
  MEN chce w ramach zmian w systemie oświaty wyregulować na nowo pracę uczniów i nauczycieli, ale wydaje sprzeczne ze sobą dokumenty.
 • Ludwik Dorn
  Były polityk PiS Ludwik Dorn był pytany w TVN24 o zamieszanie, jakie towarzyszyło powrotowi rządowej delegacji z Londynu.
 • Styl pop-art
  Pop-art – to hasło momentalnie kojarzy się z różnokolorowymi kopiami zdjęcia Marylin Monroe, puszką Campbella, komiksowymi pracami Roya Lichtensteina oraz ekscentrycznym wyglądem Andy’ego Warhola. Mimo że od pierwszego pojawienia się terminu "pop-art" minęło ponad sześćdziesiąt lat, to styl ten wciąż może stanowić inspirację dla kreatywnego urządzania wnętrz. Jak to zrobić? Zobacz sama!
 • Dowód osobisty
  Przez bałagan w e-systemie trzeba było unieważnić ponad trzysta dowodów osobistych. Ale mogło być gorzej.
 • Sejm
  Bałagan w rządzie czy celowe zaniechanie i działanie grup interesów?. W radiowej Trójce politycy rozmawiali o znikającej ustawie, która miała ograniczyć możliwość unikania podatków przez firmy działające w Polsce. Mimo że przegłosowana, nie została na czas opublikowana i termin jej wprowadzenia w życie jest zagrożony. Według mediów, teraz budżet może stracić ponad 3 miliardy złotych.
 • Sprawdzanie samochodu
  W systemie ewidencji pojazdów CEPiK jest taki bałagan, że nie spełnia on swojej funkcji. Dlatego będą zmiany. Dotkną kierowców, stacje diagnostyczne i samorządy
 • Bałagan na biurku?
  Praca przy czystym biurku może dodatnio wpływać na zdrowe odżywianie, czy hojność, może także sprzyjać pozostawaniu przy utartych schematach. Natomiast praca przy stoliku, na którym panuje nieład, pobudza kreatywne myślenie i owocuje nowymi pomysłami! Tak wynika z badania Kathleen Vohs z University of Minnesota, opublikowanego w Psychological Science.
 • Bałagan na biurku
  Praca przy czystym biurku może dodatnio wpływać na zdrowe odżywianie czy hojność, ale może także sprzyjać pozostawaniu przy utartych schematach. Natomiast praca przy stoliku, na którym panuje nieład, pobudza kreatywne myślenie i owocuje nowymi pomysłami! Tak wynika z badania Kathleen Vohs z University of Minnesota, opublikowanego w Psychological Science.
 • Były szef BOR gen. Marian Janicki
  Byłego szefa BOR przed odpowiedzialnością za niedopełnienie obowiązków w przygotowaniu lotu do Smoleńska uchronił... bałagan panujący w Biurze. Stało się tak dlatego, że generał Marian Janicki nie nadał lotowi z 10 kwietnia 2010 roku statusu HEAD.
 • Kłótnia w rodzinie
  Marzy ci się rodzinna sielanka, chcesz uniknąć kłótni? Poznaj listę spraw, do których warto pochodzić ze szczególną ostrożnością. Bałagan, niekontrolowane surfowanie po internecie to tylko niektórzy z zabójców spokoju pomiędzy najbliższymi. Oto najczęstsze powody kłótni w rodzinie!