• Katarzyna W. w drodze do prokuratury
  Detektyw Krzysztof Rutkowski zorganizował konferencję prasową, na którą zaprosił m.in. rodziców Bartłomieja Waśniewskiego. Teściowa Katarzyny W. stwierdziła, że nie jest zaskoczona zarzutem zabójstwa dla matki małej Madzi.
 • Rutkowski widzi Katarzynę Cichopek w roli matki Madzi
  Krzysztof Rutkowski chce nakręcić film o tajemniczej śmierci Madzi z Sosnowca – donosi "Super Express". Ma już nawet swoich faworytów do głównych ról – Katarzynę Waśniewską miałaby zagrać Katarzyna Cichopek, a jej męża Mikołaj Krawczyk.
 • Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy w "Rozmowach w toku" TVN
  Nie potrafią pogodzić się z jej śmiercią, budzą się w nocy, by przygotować Madzi butelkę mleka, wieczory przypominają im o porze kąpieli córki. Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy opowiadają w TVN, jak układają sobie nowe życie.
 • Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy w "Rozmowach w toku"
  Piętnują media. Oskarżają je o robienie z nich morderców. Niektórym grożą sądem. Ale Bartłomiejowi i Katarzynie Waśniewskim nie przeszkadza to po raz kolejny występować w telewizji. Tym razem zwierzają się w "Rozmowach w toku".
 • Ojciec Madzi tłumaczy się tabloidowi: Chcą nas społecznie zabić!
  Ktoś chce nas społecznie zabić - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Bartłomiej Waśniewski. Ojciec małej Madzi z Sosnowca zapewnia, że ustalenia katowickiej prokuratury są dla niego zaskoczeniem, bo jeszcze niedawno śledczy mieli mu mówić zupełnie co innego.
 • Krzysztof Rutkowski podejrzewa zemstę prokuratury
  Ślady wyszukiwania stron dotyczących zakupu trumny i starań o zasiłek pogrzebowy, a także kartka z 11 powodami, dla których warto zabić dziecko - nieoficjalne doniesienia o nowych wątkach w śledztwie na temat śmierci małej Madzi z Sosnowca wywołały sensację. Ale Krzysztof Rutkowski ma swoją teorię na ich temat - jego zdaniem może to być zemsta prokuratury. Za co?
 • Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy
  Katarzyna Waśniewska zdradza, że ostatnie wydarzenia były dla niej traumą. Najpierw śmierć dziecka, potem więzienie. To wszystko ją przerosło. Uznała, że jedynym ratunkiem jest dla niej śmierć.
 • Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy
  Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy będą mogli przez cztery miesiące mieszkać za darmo w czteropokojowym apartamencie z dala od Sosnowca. Mieszkanie wynajął dla nich Krzysztof Rutkowski.