• Zbigniew Bartman
  Zbigniew Bartman został zawodnikiem drużyny Al-Rayyan - poinformował katarski klub. To trzeci zespół, w barwach którego zagra w tym sezonie polski siatkarz.
 • Marcin Możdżonek
  Tłum kibiców owacyjnie powitał na warszawskim Okęciu polskich siatkarzy, którzy w poniedziałek przed godziną 16 wrócili do kraju z Sofii, gdzie w niedzielę po raz pierwszy w historii wygrali Ligę Światową.
 • Polacy pokonali USA w finale Ligi Światowej
  Tak oto dzieje się historia polskiej siatkówki. Biało-czerwona reprezentacja po raz pierwszy zwyciężyła w Lidze Światowej. Ale poza samym faktem pokonania wszystkich przeciwników, liczy się fantastyczny styl, jaki zaprezentowali Polacy. Tak w finale walczyli z Amerykanami ci, którzy są teraz głównym kandydatem do złota w Londynie.
 • Zbigniew Bartman
  Zbigniew Bartman przechodzi w Spale rehabilitację. Ma nadzieję, że uda mu się wyleczyć naderwany mięsień i pojechać na mistrzostwa Europy (10-18 września w Czechach i Austrii).
 • Zbigniew Bartman (leży na parkiecie)
  O wielkim pechu może mówić Zbigniew Bartman. W meczu z Bułgarią był jednym z najlepszych siatkarzy w naszej drużynie. Niestety pod koniec spotkania doznał kontuzji i wszystko wskazuje na to, że dla atakującego reprezentacji Polski, finałowy turniej Ligi Światowej dobiegł końca.