• Jolanta Pieńkowska i Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN"
  Program "Dzień Dobry TVN" umila poranki widzom stacji TVN już od 10 lat. Z tej okazji przygotowaliśmy galerię pokazującą, jak zmieniali się prezenterzy tej najpopularniejszej, śniadaniowej audycji w polskiej telewizji.
 • Magdalena Ogórek, kandydatka SLD w wyborach na urząd prezydenta Polski
  Magdalena Ogórek dopiero co została kandydatką SLD ma urząd prezydenta Polski, a już wybuchła pierwsza medialna afera z jej udziałem. Redaktor naczelny „Wprost” Sylwester Latkowski przeprasza za zawarte w artykule opisującym Magdalenę Ogórek sugestie, jakoby mogła się ona „odwdzięczyć seksem”. 
 • Janina Paradowska
  "Nie obchodzi mnie, jak dziennikarze to komentują. Ja sprawy nie komentuję" - powiedziała "Presserwisowi" Janina Paradowska. Czołowa publicystka "Polityki" pojawiła się na imprezie urodzinowej Sławomira Nowaka. Razem z Pawłem Siennickim byli jedynymi dziennikarzami na urodzinach polityka.
 • Agnieszka Szulim właśnie zakończyła pracę nad pierwszymi sezonami swoich nowych programów. Stacja TVN nie zamierza jednak wysyłać prezenterki na wakacje. Od czerwca będzie można oglądać ją w "Dzień Dobry TVN".
 • Otwarcie nowej restauracji odbyło się z pompą. Do nazywanego "lemingowem" miasteczka Wilanów zjechała się towarzyska śmietanka Warszawy. Wśród gości prym wiedli m.in. Janusz Palikot, Natalia Siwiec, Maja Sablewska czy Bartosz Węglarczyk.
 • Bożena Dykiel, będąc gościem programu "Dzień Dobry TVN", zaliczyła wpadkę na wizji. Aktorka, żaląc się na sprzeciw stacji TVN wobec sponsorowania kalendarza, użyła niestosownego sformułowania "pożydzić", czym wprawiła w zakłopotanie prezenterów audycji.
 • Bartosz Węglarczyk nie będzie dłużej prowadził z Kubą Wojewódzkim audycji "Zwolnieni z WF-u". Dziennikarza zrezygnował z roli prezentera radia Eska Rock z powodu nadmiaru obowiązków, za jakim będzie musiał uporać się po przyjęciu posady zastępcy redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej".
 • Kuba Wojewódzki jako prowadzący show ma opinię charyzmatycznego skandalisty o ostrym języku. A jak spisuje się jako współpracownik? Maciej Stuhr, Agnieszka Szulim i Bartosz Węglarczyk od września prowadzą wraz z nim poranek radiowy w Esce Rock. Audycja "Zwolnienie z WF-u", mimo obaw, cieszy się dużą popularnością, a gwiazdy chwalą sobie pracę z Wojewódzkim .
 • Programy śniadaniowe Telewizji Polskiej w ramach oszczędności ograniczyły liczbę swoich prezenterów. Czy teraz przyszła kolej na cięcia w "Dzień Dobry TVN"? Jak podaje "Super Express", pracę może stracić nawet czterech prowadzących. Rzecznik prasowy stacji TVN, w rozmowie z dziennik.pl odniósł się do tych informacji.
 • Dwa lata temu Monika Olejnik zarzuciła Bartoszowi Węglarczykowi angażowanie się w projekty, niegodne poważnego dziennikarza. W ostatnim wywiadzie dla "Wprost" Węglarczyk odniósł się do słów koleżanki po fachu i oskarżył ją o obłudę.