• Basia Trzetrzelewska; fot. Paul Cox
  Basia zapowiada "Butterflies" – pierwszy od 9 lat album studyjny. I - jak zapowiada - prawdopodobnie najbardziej jazzowy w całej 34-letniej karierze. Premiera płyty 18 maja 2018 roku.
 • Pectus wydał album "Kobiety"
  To już 10 lat na scenie! Muzycy grupy Pectus postanowili świętować swój jubileusz w najlepszym towarzystwie, bo z najwspanialszymi kobietami polskiej muzyki.
 • Zrób to sam, czyli kariera za granicą
  Polscy muzycy od lat próbują zaistnieć za granicami kraju. W ostatnim czasie wielu alternatywnym artystom się to udało. Jakim cudem?
 • "Polonia Restituta" dla Basi Trzetrzelewskiej
  Basia Trzetrzelewska odebrała dziś w Londynie Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski "Polonia Restituta". To nagroda za zasługi w promowaniu polskiej kultury
 • Maja Sablewska
  Spekulacje na temat tego, czy Maja Sablewska pojawi się w drugiej edycji "X Factor" trwały bardzo długo. Teraz, kiedy wiadomo już na pewno, że menadżerka gwiazd nie weźmie udziału w kolejnej odsłonie show, powstaje pytanie, kto ją zastąpi? Fakt donosi, że kandydatkami do fotelu jurorki są Basia Trzetrzelewska i Maria Peszek.
 • Basia Trzetrzelewska: Wracam do domu, żeby naładować baterie
  Basia Trzetrzelewska to wciąż jedyna polska piosenkarka, która zdobyła popularność na całym świecie. Właśnie wydała koncertowy album "From Newport to London: The Greatest Hits Live".
 • Basia Trzetrzelewska razy trzy
  Jest wciąż jedyną Polką, która w muzyce pop wyśpiewała sobie wielką karierę na świecie. 7 listopada rynek trafi wyjątkowe wydawnictwo zawierające trzy płyty Basi Trzetrzelewskiej: "Time and Tide", "The Sweetest Illusion" oraz "Basia on Broadway".
 • Mietek Szcześniak wydaje siódmą, solową płytę
  "Signs", nowa, siódma solowa płyta Mietka Szcześniaka, będzie pierwszym anglojęzycznym albumem artysty. Krążek, na którym gościnnie wystąpiły Wendy Waldman i Basia Trzetrzelewska, ukaże się na rynku 11 listopada.
 • Czy Basia Trzetrzelewska zatańczy z gwiazdami?
  Jest wielką gwiazdą zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nic więc dziwnego, że Basia Trzetrzelewska to łakomy kąsek dla producentów "Tańca z gwiazdami", którzy - jak dowiedział się Fakt - właśnie zabiegają o jej udział w show.
 • Zwycięzca – Gienek Loska
  Na ten moment czekały tysiące widzów. Zmagania uczestników "X-Factor" trwały wiele tygodni, aż w końcu doszło do ostatniego starcia. Na scenie spotkali się: Ada Szulc, Gienek Loska i Michał Szpak. I wreszcie poznaliśmy zwycięzcę programu. To Gienek Loska. Zobacz, jak wyglądał ostatni "X-Factor"!