Quentin Tarantino życzy wszystkiego dobrego Batmanowi Affleckowi
14 października 2013Podczas wywiadu dla francuskiego magazynu "Les Inrockuptibles" Quentin Tarantino został poproszony o komentarz na temat obsadzenia Bena Afflecka w roli Batmana w sequelu "Człowieka ze stali". Okazało się, że słynny reżyser nie należy do fanów Batmana.