• Elvis Presley wróci na ekrany?
  Istnieje szansa, że Baz Luhrmann ("Wielki Gatsby", "Moulin Rouge!") stanie niedługo za kamerą filmu o Elvisie Presleyu. Taką propozycję złożyli mu producenci z wytwórni Warner Bros.
 • Fergie śpiewa dla Wielkiego Gatsby'ego
  Kilka miesięcy po premierze filmu "Wielki Gatsby", Fergie opublikowała teledysk do piosenki pochodzącej z soundtracku.
 • Leonardo DiCaprio w Cannes
  "Wielki Gatsby to wielki DiCaprio", "DiCaprio to wielka zaleta filmu", "DiCaprio to najlepszy Jay Gatsby w historii kina" – pisali krytycy po premierze ekranizacji słynnej powieści Francisa Scotta Fitzgeralda w Cannes 66.
 • "Wielki Gatsby" nie pokonał "Iron Mana 3"
  Obraz "Wielki Gatsby" nie zdołał pokonać najnowszej części przygód Iron Mana. Trzecia odsłona przygód o superbohaterze utrzymała najwyższą pozycję box office.
 • "Wielki Gatsby w kinach od 17 maja
  Baz Luhrmann - twórca "Wielkiego Gatsby'ego" - opublikował w sieci krótki klip, w którym zapowiada, że film będzie pełen pasji, przemocy i miłości.
 • "Wielki Gatsby" otworzy 66. festiwal filmowy w Cannes
  Ekranizacja powieści "Wielki Gatsby" otworzy 66. festiwal filmowy w Cannes. Najnowsze dzieło Baza Luhrmanna to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat. W roli stworzonego przez amerykańskiego F. Scotta Fitzgeralda milionera – Leonardo di Caprio.
 • Wielki Gatsby nadejdzie w maju
  Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła ostateczną datę premiery filmu "The Great Gatsby".
 • "Wielki Gatsby"
  To jeden z tych filmów, które od początku realizacji budzą wielkie zainteresowanie. Za klasyka Francisa Scotta Fitzgeralda wziął się przecież Baz Luhrmann, twórca takich hitów, jak "Romeo i Julia" oraz "Moulin Rouge!". Niestety, efekt jego starań zobaczymy dopiero za rok. Wytwórnia Warner Bros. postanowiła przenieść datę premiery nowej wersji "Wielkiego Gatsby'ego" z 25 grudnia 2012 roku na lato 2013.
 • "Wielki Gatsby" dopiero w przyszłym roku
  Wytwórnia Warner Bros. postanowiła przenieść datę premiery nowej wersji "Wielkiego Gatsby'ego" z 25 grudnia 2012 roku na lato 2013.
 • "Wielki Gatsby" w nowym wydaniu Baza Luhrmanna
  Film Baza Luhrmanna stanowi nową adaptację powieści "Wielki Gatsby" F. Scotta Fitzgeralda. Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio) kocha się w pięknej i zepsutej Daisy (Carey Mulligan), która porzuciła go dla bogatszego, Toma Buchanana (Joel Edgerton). Po latach Gatsby jest bajecznie bogaty i gotów zaryzykować wszystko, by odzyskać Daisy... Polska premiera obrazu planowana jest na 4 stycznia 2013 roku.