• Beata Sadowska
  Dziennikarka podkreśla, że kiedyś najważniejsza była dla niej kariera i kolejne zawodowe wyzwania. Jednak gdy została mamą, postanowiła nieco zwolnić i z dnia na dzień zrezygnowała z życia w blasku fleszy. Teraz skupia się przede wszystkim na swojej rodzinie i realizowaniu pasji. Jest miłośniczką sportu, podróży, kulinariów i dobrej książki. Jak przyznaje z perspektywy czasu – nie dla niej medialny zgiełk. Żyje z dala od show-biznesu i spełnia się na innych polach. Teraz marzy o tym, by pojechać do Kambodży, a jeśli chodzi o plany zawodowe – chce zadebiutować z nowym programem.
 • Beata Sadowska
  Beata Sadowska podzieliła się z fanami na Facebooku smutną refleksją na temat gotowości Polaków do pomagania samotnym matkom. Jej wpis wywołał burzliwą dyskusję na temat ... roszczeniowej postawy gwiazdy.
 • Beata Sadowska
  Przy okazji jednej z imprez organizowanych przez Fundację DKMS oraz marki Coty i Lilou w ramach obchodów Światowego Dnia Nowotworów Krwi dziennikarka opowiedziała mi o tym, dlaczego włącza się w te działania, jakich chorób szczególnie się boi i jak reaguje, gdy w jej ciele dzieje się coś niepokojącego.
 • Beata Sadowska
  Beata Sadowska jest mamą dwóch synów: 4-letniego Tytusa i rocznego Kosmy. Dziennikarka nie ukrywa, że ostatnie miesiące są dla niej trudne ze względu na opiekę nad młodszym z dzieci. Chłopiec budzi się na karmienie nawet osiem razy w nocy, przechodzi też proces ząbkowania.
 • Beata Sadowska
  Beata Sadowska już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka pojawiła się wczoraj na konferencji prasowej w zaawansowanej ciąży. Co ciekawe, wieść o odmiennym stanie aż do teraz udało jej się zachować w tajemnicy.
 • Beata Sadowska
  Beata Sadowska jest przeciwna zbyt wczesnemu dawaniu dzieciom elektronicznych gadżetów. Jej zdaniem upośledza to rozwój wyobraźni i zdolności interpersonalnych maluchów. Syn dziennikarki nie zna jeszcze tabletu, Sadowska nie chce bowiem, żeby uczył się świata w rzeczywistości wirtualnej.
 • Beata Sadowska
  Podczas wakacji na plaży również można zadbać o to, by dzieci zdrowo się odżywiały – uważa Beata Sadowska. Dziennikarka radzi, by zamiast codziennie kupować kebaby, gofry czy zapiekanki, wcześniej przygotować zdrową przekąskę i zabrać ją nad wodę, np. w torbie termicznej. Jej zdaniem dbanie o posiłki w czasie wakacji nie jest stratą czasu, ale okazją do wyrobienia w najmłodszych zdrowych nawyków.
 • Kobiety przy stole
  Ewa Pacuła, Olga Borys, Beata Sadowska, Grażyna Wolszczak, Anna Krzyżanowska i Marek Kościkiewicz deklarują, że na co dzień starają się zdrowo odżywiać i układają swoje menu w zależności od potrzeb organizmu. Dobrze dopasowana dieta pozwala im utrzymać szczupłą sylwetkę i odpowiednią wagę oraz poprawia samopoczucie. Gwiazdy przyznają, że nie unikają słodyczy czy innych kalorycznych potraw, ale tak jak we wszystkim – potrzebny jest umiar.
 • Candy Girl, Katarzyna Zielińska, Dorota Rabczewska, Marta Kielczyk i Izabela Pyżalska-Łukomska
  Tomasz Olejniczak, który zaprezentował wczoraj w warszawskim Soho Factory swoją najnowszą kolekcję - THE ONE - ma powody do radości: na jego pokazie pojawiło się więcej gwiazd, niż na wielu podobnych imprezach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zobaczcie, kto przyszedł i jak wyglądały piękne pasjonatki mody.
 • Sylwia Gruchała i Beata Sadowska
  Dziennikarka Beata Sadowska i florecistka Sylwia Gruchała są zwolenniczkami aktywnego spędzania czasu po urodzeniu dziecka. Gwiazdy, które niedawno zostały mamami, realizują swoje pasje i uważają, że ma to dobry wpływ zarówno na nie same, jak i na ich dzieci.