PiS uruchamia call center. Szydło: Będziemy telefonicznie zachęcać do udziału w wyborach
03 października 2019PiS uruchomiło call center, by telefonicznie zachęcać do udziału w wyborach - poinformowała była premier, europosłanka PiS Beata Szydło. Ona i była minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska wyruszają na spotkania wyborcze. - Żeby zwyciężyć, trzeba ciężko do końca pracować - podkreśliła Szydło.