Beata Szydło bije w Małgorzatę Gersdorf: Każdy może czuć się tym, kim nie jest
06 lipca 2018Beata Szydło odniosła się do zamieszkania wokół Sądu Najwyższego i jego I
prezes Małgorzaty Gersdorf. "Każdy z nas może czuć się tym, kim nie
jest" – skomentowała.