• Behemoth Bike
    Koniec tajemnic! Oto ostateczny wygląd motocykla, który pochodzi ze świata ciemności! Konstruktorzy Behemoth Bike przyznają, że warsztat firmy dosłownie przypominał piekło, czyli idealne miejsce do narodzin diabelskiej bestii. Mroczny potwór z jednym czerwonym okiem został przygotowany przez frontmana formacji Behemoth, Adama "Nergala" Darskiego we współpracy z firmą Game Over Cycles.
  • Nergal i Behemoth Bike
    "Bestia powoli nabiera pierwszych kształtów... Blacha piszczy, iskry lecą, woda święcona bulgoce" - napisali na Facebooku twórcy motocykla, który pochodzi dosłownie nie z tego świata! Zapowiadany od kilku miesięcy motocykl, przygotowany przez frontmana formacji Behemoth, Adama "Nergala" Darskiego we współpracy z firmą Game Over Cycles już w czerwcu ujrzy światło dzienne.
  • Premiera motocyklu Nergala na warszawskim festiwalu
    Zapowiadany od kilku miesięcy motocykl, przygotowany przez frontmana formacji Behemoth, Adama "Nergala" Darskiego we współpracy z firmą Game Over Cycles już w czerwcu ujrzy światło dzienne. Pojazd zostanie zaprezentowany podczas Impact Festival.