• Robert Pattinson to "Uwodziciel" ("Bel Ami")
  "Uwodziciel" ("Bel Ami") – najnowszy filmu z udziałem Roberta Pattinsona – jest ekranizacją powieści Guy de Maupassanta. Światową premierę miał na festiwalu filmowym w Berlinie. Opowiada o młodym, ubogim, acz przystojnym dziennikarzu (Pattinson), który przyjeżdża do zepsutego Paryża. Za wszelką cenę postanawia zmienić swój status społeczny. Droga na szczyt wiedzie przez serca wpływowych kobiet. W Polsce "Uwodziciel" zagości na ekranach w maju, przed amerykańską premierą kinową, która zapowiedziana jest na czerwiec.
 • Robert Pattinson z Christiną Ricci i Holliday Grainger na Berlinale
  Robert Pattinson nie może się nachwalić koleżanek z planu filmu "Bel Ami" – Christiny Ricci, Umy Thurman i Kristin Scott Thomas.
 • Robert Pattinson i Kristen Stewart o "Zmierzchu"
  Niewykluczone, że Stephenie Meyer napisze kontynuację książkowej sagi "Zmierzch". Ale Robert Pattinson niej raczej nie zagra Edwarda Cullena.
 • Robert Pattinson uwodzi piękne panie
  "Bel Ami" z Robertem Pattinsonem w roli głównej stanowi ekranizację powieści Guya de Maupassanta znanej pod polskim tytułem "Piękny pan". Dzieło przedstawia historię Georgesa Duroya, młodego człowieka z Normandii, który rozpoczyna wyrachowaną grę o sukces wśród elit Paryża. Uwodząc i wykorzystując wpływowe kobiety, niemoralny młodzieniec szybko pnie się po szczeblach kariery. W filmie występują także Uma Thurman, Christina Ricci, Kristin Scott Thomas oraz Colm Meaney. Dramat zagości w kinach w 2012 roku.