• Janas: Nie chciałem się wpraszać
  Jest ostatnim polskim trenerem, który wprowadził zespół do Ligi Mistrzów. Teraz jednak, zamiast trenować Legię, czy Wisłę, skończył w Bełchatowie. Dlaczego? "Nie chciałem się wpraszać do wielkich miast" - mówi.
 • Ogromna galeria handlowa powstanie w Bełchatowie
  W tym mieście mieszka około 60 tysięcy mieszkańców. Do największych w Polsce nie należy. Za to będzie mogło się pochwalić galerią handlową. Jedną z największych w naszym kraju.
 • Piłkarze GKS cieszą się z wygranej
  Legia Warszawa przegrała drugi mecz z rzędu. W czterech wiosennych meczach zdobyła zaledwie cztery punkty. Mistrzowski sen staje coraz bardziej nierealny. Kibice po porażce z GKS Bełchatów nie mają wątpliwości: w klubie muszą być zmiany.
 • Coraz więcej przypadków gruźlicy w Łódzkiem
  Strach padł na uczniów i nauczycieli technikum w Bełchatowie. Stwierdzono gruźlicę u 19-letniego Damiana, ucznia tej szkoły. Nie wiadomo, czy chłopak kogoś zaraził. Trwają badania. W Łodzi na gruźlicę zachorował przedszkolak. Lekarze biją na alarm.
 • Żewłakow zagra w Bełchatowie
  34-letni napastnik Marcin Żewłakow w nadchodzącym sezonie będzie grał w PGE GKS Bełchatów. Były reprezentant Polski podpisał z górniczym klubem umowę na jeden rok. PGE GKS zwarł też kontrakty z czterema innymi nowymi piłkarzami.